Hizmetlerimiz

Gölbaşı kanal açma gölbaşı

Gölbaşı lanal açma firması, apartman, site,villa,fabrika ,okul gibi  yapılarda oluşan kanal tıkanıklığına günümüz teknolojisi ile geçmişden gelen tecrübelerle birleştirip. Oluşan tıkanıklığa en  etkin üsul ile müdahalede bulunup. Kalıcı ,etkili ve sağlam çözümler sunuyoruz.

Gölbaşı genelinde kanal açma çalışması yapan özel firmamız.Tıkalı olan kanal ve borularda kırma , sök,tak  işleri yapmadan  tıkammış gider borularını ve dirsekleri elektrik motorlu makinalar ve çeşitli çaplardaki çelik klavuz  kullanma yöntemi ile  açıyoruz. Bu sayede alt ve üst yapılara zarar vermeden çalışıyoruz.

Gölbaşı ilçemizde, kanal açma işi külfetli sorun olmaktan ve kırım, döküm hadisei  ile sizleri meşgul etmekten  kurtarıyoruz.Yeterki  kanal ve  boru sistemi zarar görmesin açılmayacak kanal yoktur.

Gölbaşı ilçesinde kanalizasyon tıkanması, genelde kanale üç nedene balıdır.Birincisi  kanal borularında yeterli eğimin olmaması,İkincisi  kanal ve boru sisteminin  düzenli temizlenmemesi. Son olarak kanalizasyon borularında ezilme,kırılma,çökme, gibi sorunların meydana gelmesi  ile oluşan kanal tıkanıkları. yerli yersiz sorun oluşturur.

Gölbaşı kanal açma hizmetleri sağlayan firmamız bina  içinde  oluşan  kanal gider tıkanıklıkları  konusunda oldukça deneyim sahibi personellerle hizmet vermektedir. Tıkanan  lavabo ve tuvalet gideri  basit bir iş gibi görünsede önemli olan  borulara ve ek parçalara zarar vermeden  tıkalı bölgeyi  sorunsuz şekilde açmak ve tertemiz çalışmak  meslek bilgisi  profesyönel  cihazlar gerektirir.

Gölbaşı kanal açma firması mutfak, tuvalet va banyodan atıksu taşması ile meydana gelen kanal tıkanıklığı karşısındda su kullanımı hasarı azaltmak için  su kullanımını  durdurmak ve gerekirse  su giriş vanasını kapatmak gerekir. Su taşkını olan tıkanıklara ise acil müdahale edilmesi gerekir.

Kanal  tıkanıklığı her türlü yapı ve  işletmede oluşabilecek  bir atıksu sorunudur. Lakin temiz tutulan ve dikkatli kullanılan  kanallar ve borular  tıkanıklık  yapmaz .bina ve ev içine  kanalizasyon kokusu yaymaz.

Gölbaşı kanal ve logar tıkanıklığı açma  işi için özel  vakum vidanjörleri ve basınçlı su ile kanal açan kuka araçlarımızla bina dışı  ve site içinde oluşan kanal tıkanıklıklarına  karşı  araç üstü ekipmanlarımızla  kanal açma  hizmeti veriyoruz.

Gölbaşı kanal açma servisimiz  haftanın yedi günü günün her saati kanal açma hizmeti veriyor

Gölbaşı genelinde en çok tıkanan kanal ve giderleri  

Mutfak lavabosu bina mutfak  giderr borusu tıkanıklığı

Tuvalet ve klozet kanalı ve boruları

Yer süzgeçleri, mazgal ve duş giderleri

Yağmur, çatı ve balkon gider  boruları

Yemekhane ve lokanta  ile restoran  gider boru ve kanalı

Apartman ve site içi ana  gider boru  ile kanal tıkanıklığı

Pissuvar ve atıksu  pimaş boru tıkanıklığı 

Gölbaşı ilçesinde kanal tıkanıklığı bina içindeki bölümlerde oluşmaktadır bu tıkanıklara ASKİ bina içi kanal tıkanıklığı  olduğu için  müdahale etmemektedir.Fakat sokak ve caddelerde oluşan kanal tıkanıklarına  ASKİ kanal açma  hizmeti vermektedir.

Gölbaşı kanal açma ustası  gölbaşı ilçeside tüm mahale ve yerleşim yerlerinde hizmet veriyor.

Gölbaşı Gölbaşı Gölbaşı
Ahiboz Mahallesi Akörençarşak Mah. Altunçanak Mahallesi
Bağiçi Mahallesi Bahçelievler Mah. Ballıkpınar Mahallesi
Bezirhane Mah. Boyalık Mahallesi Çayırlı Mahallesi
Çeltek Mahallesi Çimşit Mahallesi Dikilitaş Mahallesi
Emirler Mahallesi Eymir Mahallesi Gaziosmanpaşa Mah.
Gökçehüyük Mah. Gölbek Mahallesi Günalan Mahallesi
Hacıhasan Mah. Hacılar Mahallesi Hacımuratlı Mahallesi
Halaçlı Mahallesi İkizce Mahallesi İncek Mahallesi
Karaali Merkez Mahallesi Karaali Yazlık Mahallesi
Karacaören Mah. Karagedik Aydın Mah. Karagedik Ercan Mah.
Karaoğlan Mah. Karşıyaka Mah. Kırıklı Mahallesi
Kızılcaşar Mah. Koparan Mahallesi Mahmatlı Mahallesi
Mahmatlıbahçe M. Oğulbey Mahallesi Oyaca Akarsu Mah.
Oyaca Yeşilçam M. Örencik Mahallesi Seğmenler Mahallesi

Selametli Şehit

 Emrah Mahallesi

Soğulcak Mahallesi Subaşı Mahallesi
Şafak Mahallesi Taşpınar Mahallesi Tepeyurt Mahallesi
Topaklı Mahallesi Tulumtaş Mahallesi Velihimmetli Mahallesi
Yağlıpınar Mah. Yavrucuk Mahallesi Yaylabağ Mahallesi
Yurtbeyi Mahallesi

Tagg: gölbaşı kanal açma gölbaşı,gölbaşı mutfak kanalı açma gölbaşı villa kanalı açma gölbaşı,bina içi tıkalı kanal açma gölbaşı,banyo kanal tıkanıklığı açma gölbaşı,pimaş boru tıkanıklığı açma,gölbaşı tuvalet kanal tıkanıklığı açma,gölbaşı logar tıkanıklık açma,gölbaşı kanal tıkanıklık açma gölbaşı,

 

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu