Hizmetlerimiz

Ankara çekvalf montajı Çekvalf nedir nasıl çalışır ?

Tarih: 07/07/2023

Ankara,da çekvalf montajı yapan firmamız.Kanal, logar,pimaş boru,yağmur gideri,gibi kanalizasyonlara çekvalf takma işini 20 yıllık kalitemiz ve tecrübe ile yapıyoruz.Çekvalf ileri yönde akış sağlayan emniyet valfidir.Su baskını, kanaltaşması,lağım ko

Ankara çekvalf montajı Çekvalf  nedir  nasıl çalışır ?

  Kanalizasyon kotunun yüksek olarak döşendiği ve kanalizasyon ile bina kanalizasyonu akış seviyesinin eşit olduğu logarlarda önlem almak için çekvalf  kullanılır.

Koku Önleyici Nalburiye & Hırdavat - n11.com

Kanalizasyon kokusunu önlemek için çekvalf kullanın !

Çekvalfin diğer bir amacı da kanalizasyondan gelen kötü kokuyu binaya vermemesidir. Koku önleyici olarak da kanalizasyon logarına çekvalf montajı ile kokuya karşı önlem alabilirsiniz. Çekvalferin bir kullanılma sebebi de kanalizasyon ve logarda yaşayan; fare, hamamböceği gibi haşere türü hayvanlardan evinizi ve işyerinizi korumaktır. Çekvalfin kapağında fare ile böcek gibi hayvanlar kanalizasyon sisteminden gelip geçemezler

Kanalizasyon kokusu ; kanalizasyondan çeşitli sebeplerle tasisata ve tuvalet ,banyo,mutfak ve bina içi alanlara dağılan logım kosousudur .Lagım  kokusu sonderece kötü ve insan yaşamını olumsuz etkileyen bir faktördür.Genellikle lodos ve rüzgarlı havalarda çok yoğun hissedilen kanalizasyon kokusunu engellemek için kanalizasyona çekvalf takılması ve kanalizasyon kokusunıunun önlenmesi  amaçlanır.

Banyodan Gelen Kanalizasyon Kokusu Neden Gelir- Banyodaki Lağım Kokusunu  Gidermek Çok Basit - YouTube

Ankara çekvalf montajı işlemi

Kanalizasyon ve logarların temizlenmemesi kanal borularında yaşanan arızalar.Kanal borularının  çok büyük döşenmesi ve içinin boş kalması kanalizasyon kokusunu daha fazla artırır. Kanal kokusu basit ve geçici çözümler ile kalıcı olarak giderilemez.

Kanalizasyondan gelen kötü koku için çekvalfi Kokunun  kaynağınıa montaj yapılmalı ve takılan çekvalf ise kesinlikle koku yapan metan gazını boru içine geçirmeyecek halde  olmalıdır.

Böylece kanalizasyon kapağından rüzgar etksi ile eve yoğunlaşarak giren lagım kokusu sizleri rahatsız etmez. 

 

Çekvalf çalışma  sistemi

Çekvalf sadece yapıdan kanalizasyon yönüne atıksu akışı yapıldığnıda açılır ve diğer zamanlarda kanalizasyon yönü sürekli olarak kapalı kalır. Kısacası çekvalf taktığınızda kanalizyon olumsuz bir şekilde etkilenmez. Ayrıca yapınızı su basmaları kötü koku ile haşerelerden koruyabilirsiniz. Pis su çekvalfi montaj edilirken ok yönünde kanalizasyon logarına montaj edilmelidir. Aksi halde çekvalf çalışmayacaktır.

Çekvalf hakkında daha detaylı bilgi almak için  arayınız.

Kanalizasyon Ankara Kanalizasyon Temizleme Kanal Temizleme Lavabo Açma  Tuvalet Tıkanıklığı Logar Açma Kanal Tıkanıklığı

Sizde tuvalet ve lavabolardan gelen kötü kokulardan şikayetçiyseniz 0536 859 85 05 numaralı telefonumuzdan bizi arayınız.

Ankara,da Kanalizasyon  çekvalfi genellikle resmi kurum binaları tarafından talep edilir. Günümüzde modern ve konforlu yapıların inşasında , yeni yapılan binalardada kullanılır ve sonradan çekvalf takılması da mümkündür. Binanın  bir bodrum katı varsa veya zemin katın kanal kotu sokak seviyesinden daha düşük bir eğimde İse su baskın riski artar. Böyle bir durumda çekvalf  montajı kesinlikle yapılmalıdr.Çekvalf işletme emniyeti yüksek kurulum maliyeti düşük sistem olması nedeniye günümüzde çok fazla sektörde yararlarında istifade edilen  güvenle kullanılan bir üründür.

Ankara ,da Çekvalf bulunmayan  bina kanalında, su baskını her tür hasar ve onarım maliyetline  neden olabilir. Yalıtım malzemelerinin ve duvar kaplamalarının zarar görüp değiştirilmesi gerekebilir.Boya ve sıvalar çatlar ve  zeminde döşenen kaplamaları kabarma ,patlma  yapabilir ve komple değiştirilmesi gerekebilir. Tahrip olan ve kirlenen eşyalardan ise bahsetmeye bile gerek yok. En iyi senaryo ile faturayı belediyeye veya sigorta şirketne kestirebilirsiniz. Ancak yine de yenileme çalışmalarının tüm sıkıntılarına ve zorluklarına katlanmak zorundasınız. Bazı sigorta şirketleri, konut sigortası poliçelerini yenilemeden önce kanalizasyona uyumlu bir çekvalf sisteminin takılmasını isteyebilir..

Çekvalf Açılma  açısı ve manuel çakesinliklelışma prensibi

Vertical Backflow Valve, 110mm pipes

Çekvalfin  kanalizasyon ve temiz su yada atıksu pompası,hidrofor bulunan tesisat ve şebeklerde kullanılması mecburidir.Su şebekelerinde suyun akış yönü ve sistemin aksamadan çalışması,basınç ve kaçak sorunlarınıın oluşmaması,basınç üreten cihazların korunması için mutlaka kullanılır.

Çekvalf nasıl çalışır?  Sizlere bunu kolay ve anlaşılır şekilde anlatmaya çalışacağız:

Çekvalf nedir? Ne işe yarar ve nasıl çalışır? Çekvalf nereye ve nasıl  takılır?

Çekvalf kanalizasyon akış yönüne doğru çalışan pis su emniyet valfidir.

Çekvalf tek yönlü bir manuel emniyet vanasıdır.Çekvalf  tesisatın  güvenli ve cihazların  korunması amacı ile kullanılır.Çekvalf  kanalizasyon  sistemi ve evinizi koruma altına alan bir otomatik siğorta  işlemi görür.Çekvalf  basnıç farkı ile çalışır. Yani  su akıntısı ters yönden gelirse kapak kapanır tıpkı otomatik siğorta gibi.

Sadece ileri yön modunda çalışır. Ters takıldığında ise tapa görevi görür.

Daha basit bir ifade ile evin içinden balkona açılan kapıdır. Yalnız balkon kapısından evin içersine misafir kabul edemezsiniz. 

Çekvalf; sıvı ve gaz ürünlerin kullanıldığı çeşitli ünite ve sanayi tesisi ve makina, araç üstü ekipmanlarda dahi kullanılmaktadır.

Yatay yaylı  ve klepeli sistem

Yay ve klepe sadece ileri yöne su ve hava akışını sağlar ve aksine bir baınç durumunda ise geri basma ve kaçırma olarak tabir edilen sızdırma işlemine izin vermez.

Klepe contalı olduğu için  kanalizasyon ve logardan gelen metan gazını keser veya azaltarak minimize eder.

Klepe, metal veya sert plastikten imal edilr. Metal klepe paslanmaz sacdan imal edilir. Plastik klepeli çekvalf tercih ederseniz daha uzun ömürlüdür ve paslanma, çürüme gibi bir risk yoktur.

Çekvalf klepeli conta sayesinde metan gazını tesisata sızdırmadığı için kanalizasyon ve logar kokusunu  bina ve apartman içine vermeyen kesen bir sistemdir.

Çekvalf  klepe sistemi

Ankara kilitli kanalizasyon çekvalfi montajı

Kilitli çekvalf ile kontrol sizde

Çekvalf kilidi ise tekyönlü emniyetyet mekanızması ile tamamen kilitleme işini yerine getirir. Çekvalf üstündeki kol sayesinde kilit devreye alınarak mekanizma sabit şekilde kapalı tutulur ve sizin haricinizde kimse çekvalfi açamaz.

Bu işlem tıpkı evden çıkarken  dışardan kapıyı kilitmeye benzer. Evinize sizden habersiz sadece kilit yada kapıyı kıran girebilir.

 Çekvalf kullanın  ve Kanalizasyondaki olumsuzluklara  önlem alın !

Kilitleme işlemi genelde fare ,böcek ve haşere ,gurubunun tesisata ordanda tuvalet banyo ,mutfak gibi alanlara girişini önlemek  amaçlı kullanılır.

Kilitlenen çekvalf tıpkı bir kapı gibi davetsiz misafirlerin yaşam alanı içine girişini engeller

Kilit çekvalfin kanalizasyon ya da yağmur hattından gelen baınçlı suyun karşında adeta bir set oluşturur. Çekvalf kiltlendiği vakit su basıncına klepenin oynamasını engelleyerek tam su geçirmeme emniyeti sağlar ve su taşkını, kanal tıkanıklığı, geri tepme ve çeşitli kanal arızalarına ve ani yağışlara karşı ev işyeri gibi yapıların alacağı zararı önlemeye ve azaltmaya yardımcı olur.

Kilitleme işlemi  pissu tesisastı kullanılmayacağı zaman yada ev işyeri boş kalacağı  anda yapılırsa kemirgen ve asalak girişimide engeller.Çeşitli nedenlerde kullanılmayan  yapılarda çekvalf kilitlenmelidir.

Kilitli çekvalf ,yapı içindeki bodrum, wc çıkış  bina içindeki ,zeminden ve tavan altından geçen gözüken ana boruya montajı yapılabilir.

Kilit sistemli çekvalf genelde derin olmayan kısa boylu logarlara takılır.

Kilitli çekvalf villa ya da müstakil işyeri ,villa , yazlık    gibi yapılarda daha çok tercih edilir.

Kilitli çekvalf standart olup her çapta mevcuttur.

Ankara kilitli çekvalf montajı

Ankara'da çekvalf montajı hizmeti verdiğimiz ilçelerimiz.

Akyurt Keçiören Çubuk Çankaya Pursaklar Altındağ Gölbaşı

Yenimahalle Mamak Elmadağ Çayyolu. Kahramankazan.beypazarı,

 Sincan Etimesgut Eryaman, İncek, Batıkent Bilkent kızlcahamam diğer tüm       ilçelrimizde hizmetinizdeyiz.

Sizde,Ankaranın en fazla  çekvalf montajı yapan.En çok tercih edilen firmasıyla çalışın.

Ankara çekvalf montajı servis aracımız ile Ankara,nın her ilçesinde.

Servis aracımıız ve konusunda uzman personelimiz uzak yakın mesafe ayrımı yapmadan Ankara,nın her mahallesinde konut,  işyeri, fabrika ,tesis, site, her türlü yapıda güvenle kullanacağınız çekvalf ürümüzüsizlerinde kullanımını sağlamaktır.

Çekvalf kullanımı  bir ayrıcalık değildir !Tam tersdine hidrolik akış sistemi ile çelişan kanalizasyon ve logar bacaları için yerine göre olmazsa  olmazdır.

Ankara çekvlaf montaj ustası 

Ankara gelinde çekvalf montajı hizmeti veren firmamız çekvalf takma konusunda uzman ve tecrübeli usta kadromuz, gerekli alet makina ile çeşitli yapı kimyasalları ve pvc boru, gerekli pvc ek parçları kullanarak, Ankara'da kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çekvalf Montajı Nasıl Olur? Lağım Faresi İle Mücadele Nasıl Olur 0 537 940  27 49 - YouTube

Çekvalf montajında yılların verdiği tecrübe deneyime dayanarak kaliteli ürün ve kaliteli işçilik prensibinden taviz vermiyoruz. İşimizi özveriyle yapıyor, yapılan sunulan hizmette emeğimizden ve kullanılan ürünlerde  en kalitelisini ve uzun ömürlü olanını tercih etmekteyiz.

Fiyatta değil! kalitede  ön planda olmak ve sürdürülebilir kaliteli garantili ürünleri hizmeti ilk sırada tutmakla firmamaızı büyütmek hedefinde emin adımlarla yürümekteyiz.

Montaj yapılacak çekvalfler kutu içinde ambaljı bozulmadan, müşterinin gözü önünde açılır. Sağlam ve çalışır halde takılır ve teslimi yapılır.

Ankara kanzliasyona Çekvalf Montajı Hizmeti

Çekvalf montajında fiyat ve kalite orantısı ön planda tutulmalıdır.

Çekvalf montajı ne kadar sürer?

Çekvalf montajı yrım saat ile iki saat arasında zaman alır. çekvalfin montaj işi kanalizeyon borundaki duruma ve kanaliyonun kuyusunun  derinliği ve çalışma şartlarına göre değişir  Yeraltından  yada toprak altında bulunan kanalizasyon borusuna montaj yapılırsa  bu süre uzayabilir

Yüzeyden  geçen pimaş boruya yapılacak çekvalf montajı ise 1 saat ile 3 saat arasında sürebilir

 Çekvaf  kullandığınız  su orannında  ve kullanım  süresinde yeterli desecede açılır.

Kanalizasyon için çek valf: çalışma prensibi, çeşitleri ve montajı

    Çekvalf Lağım Faresinden Korur mu?

Ana kanalizasyona montajı yapılan çekvaf, sadece lağım farelerinin değil yılan ve kara fatma,akrep gibi her türlü zor şartlarda yaşayabilen böceklerin de evlerin içerisine girmesini önler. Ana kanalizasyon hattından gelen lağım fareleri, çekvalfin kapalı olması nedeniyle bina içine geçiş yapamaz.  Farenin çekvalfin kanatçığını açabilmesi  fiziki şekilde mümkün değildir. Bazı durumlarda plastik klapeyi çok büyük fare kemirebilir ve zarar verebilir, ancak bu çok ender rastlanan bir durumdur.

Lağım faresinden korumak  için çekvalf taktırın !

Kanalizasyon Ankara Kanalizasyon Temizleme Kanal Temizleme Lavabo Açma  Tuvalet Tıkanıklığı Logar Açma Kanal Tıkanıklığı

Su baskını,kanal taşması kanalizasyon tepmesine  karşı çekvalf kullanın !

Kanal çekvalfi nasıl takılır ?

Kanal çekvalfi nasıl takılır ? 

Kanalizasyona çekvalf kim takıyor ?

Kanalizasona çekvalf taktırabilirmiyim ?

Kanalizasyon çekvalfi taktım çalışmıyor ?

Kanalizyon çekvalfi takarken  nelere dikkat edilmeli ?

Kanala çekvalfi kendim nasıl takarım ?

Kanalizasyonun neresine çekvalf takılmalı ?

Kanalizasyon borusuna takılan çekvalf su debisini düşürür mü ?

Kanalizasyona takılan çekvalf  su akışını azaltırmı ?

Bu ve buna benzer soruları çok fazla alıyoruz.  Sizlere tavsiyem  yukarıdada bahsettiğim gibi işi uzmanına bırakın . Kanalizasyon ve logar sisteminde çekvalf gerektiği durumda bir kaç tane takılabilir yani çekvalf takma işinde şartlar, kanalizasyonun ve tesisatın durumu,binanın konumu,müşreinin isteği doğrultusunda  işin ustası bu vaziyetleri göz önüne almadan çekvalf takma işini yaparsa sorunun çözümü sağlanmaz. Çekvalf takma ile  ilgili  sorularınızın cevabını aşağıda çekvalf montajı nasıl yapılır ?  bölümünde  ifade etmeye çalışağazğız.

Kanal çekvalfi mntajı Ankara

Kanalizasyon Çekvalf bir kere takılır !

Bir kez takılan çekvalf  sürekli çalışır. Önemli olan kanalizasyon çekvalfinin düzxenl çalışacağı şekide kusursuz montaj yapılması.

Kanalizasyon Ankara Kanalizasyon Temizleme Kanal Temizleme Lavabo Açma  Tuvalet Tıkanıklığı Logar Açma Kanal Tıkanıklığı

Kanalizasyon çekvalfi montajı nasıl yapılır ?

Çekvalf montajı çekvalfi kanal borusuna takıp bırakmak değildir !

Çekvalf montajı bilgi birikimi ve fazlaca beceri isteyen yani ustalık tecrübesin yanında yardımcı malzelemr gereketirir. Bunlardan biri eksik ise yapılan çekvalf montajı  sadece görüntü icabı yapılmış olur,

Çekvalf sadece bir iş için kulllanılmaz  

Çekvalf  yapacağı işleme göre en uygun Kanalizasyon logarı içindeki yere  montaj yapılır.

Çekvalf montaj edilmeden kontrol edilelidir.

Çekvalf ok yönünde montaj yapılmalıdır.

Çekvalf lağım kokusu için montaj yapılacaksa kokunun geldiği  kanalizasyon çıkış  yada  gidiş hattına  ok yöünde  montajı yapılmalıdır, aksi halde  lağım kokusu  sorunu çözülmez.

Ankara Çekvalf montajı ve satışı 0536 859 85 05 - YouTube

Çekvalf montajı yapılırken su terazisinde yani tam düz olmalıdır.

Çekvalf montajı yaparken  çekvalf yamuk eğik ,dik montaj yapılmamalı.

Çekvalf montajı edilirken çalışır halde olmalı açılması ve kapanması kontrol edillmelidir.

Çekvalf takılırken  aşağı ya da yukarı  eğimine dikkat edilmesi gerekir.

Çekvalf montajı esnasıda kenarında,köşesinde,altında başluk kesinlikle olmamalıdır. ve dönmeyecek ve gevşemeyecek,oynamayacak şekilde dikkatlimontajı yapılmalıdır

Su baskın olan kanalizasyon hattındaki rögara belediye  yönüne takılmalıdır.

Çekvalf su basan logara takılıyorsa çekvalfe demir yada çelik çubuk ile destek verilmelidir

Koku için çekvalf bina çıkışdaki pvc boruya montaj yapılmalıdır.

Çekvalf montajında çekvalf çalışacak halde beton ile sabitlenmesli gerekir.

Askıdan geçen hatlarda ise kelepçe ile veya galveniz tel yardımı ile çekvaf montajı yapılması gerekir

Çekvalf montajı genelde yatay  kanal borularında  yapılmalıdır.

Toprak yüzeye yakın  kanal borusuna montaj yapılıyorsa menhol yda kutu  içine olması gerekir.

Bahçe yada peysajlı bir alana çekvalf montajı yapılacak ise çekvalfin yerinin belli olması kaybolmaması için kompozit rögar kullanılması tavsiye ediliir

Çekvalf beton yani büz boruya montaj yapılacksa Beton boru içine geçececek şekilde montaj yapılmalıdır ve etrafında boşluk  olmamalı  hazır sıva ile çekvalfin etrafı çepeçevre sıvanmalıdır.

Çekvalf  korige boruya montaj yapılacaksa , korige boru içine pimaş boru  geçirmeli ve çekvalfi pimaş borunun ucuna  pvc yapıştırıcı yada silikon ile  montaj yapılmalıdır.

Çrkvalf montajı  çok sağlam bir  şkilde yapılmalı ve  kesinlile oynar halde olmaması gerekir,

Montaj yapılan çekvalfin  sökümü ise kesinlikle kolay olmaz.

Çekvalf montajının inceliklerini  bir bir sıraladığımız bu anlatımda gördüğünüz gibi bu bilgi birikimi uzun zaman tecrübe ve edinilen kazanımlara göre sizlere aktarılmıştır .

Çekvalf drenaj kanalınının çıkışına montaj yapılırsa direnaj borularına kanalizasyondan gelen çamur, balçık, taş maddelerin direnaj kanalına dolmasını  önler, ve lağım farelerinin  direnaj borularına zara vermesini sağlar. Direnaj sisteminin  ömrünü uzatır.

Çift klepeli ithal çekvald

 

Çekvalfler - Ak Pazarlama

Ankara logara  Çekvalf Montajı

Çekvalf montaj yapılacak boruya küçük yada  büyük çapta olmamalıdır. Boru çekvalften küçük yada büyük olursa çekvalf içine tıkanma yapar.

Kanalizasyon logarına birden fazla çekvalf montaj yapılacaksa çekışma yapmayacak ve çekvalfleri çalışacak şekilde 45 derece  dirsekler ve kısa ek borularla montajı yapılmalıdır.

Çekvalf montaj yapılırken üst kapak açılacak ve kapacak  halde olmaı gerekir.

Çekvalf montajı pvc boruya yapılırken pvc yapıştırıcısı ile uygulanır.

Çekvalf montajı yapıldıktan sonra su kaçağı olmadğınıdan emin olunuz.

Çekvalf montajı yapıldıktan sonra mutlaka çekvalfi deneyiniz.

Çekvalf bina içinden geçen ve askıdaki boruya montaj yaıplırsa  ek yerlerinden  damlatma kontrolü yapıyoruzç

Kısacası Arife tarif gerekmez. Ekmaği ekmekçiye vermek ve bir ekmek üste vermek her zaman  en akılcı ve mantıklı olan yoldur. yapılacak işi ustasına yaptırmak sizin aklınızı tatmin eder aklınıza yatan iş kalbinize güven verir.soru işaretlerinden ve olası risklerden emin olursaunuz.

Ankara kanalizasyon çekvalfi montajı.

  Önemle Uyarıyoruz !

Çekvalf montajınıı acemi yada sıradan  bir kişiye yaptırmayın !

DÜZGÜN, İŞİNİ BİLEN  YAPACAĞI İŞİN HAKKINI VEREN PROFESYÖNEL USTALARI TERCİH  EDİN.

Woman showing thumbs up gesture, on white Stock Photo by ©g_studio 63954031

 

 Ankarea Mutfak gder borusuna montaj yapılan çekvalf 

 mutfak gider borusu ortak kullanıma aittir.tıkanıklık  durumunda  üst katlarda  mutfaklardan  kullanılan sular tıkanmış mutfak  giderinden  taşmaya başlar. Zamansız oluşan mutfak gideri taşması,sizleri akan suları ve pislikleri temizlemekle uğraştırır.Mutfak giderinizde çekvalf yoksa bu olayla karşılaşmanız kaçınılmazdır.

Çekval takılmış, mutfak giderinde su taşması engellenir mutfağınız ve eviniz  mutrfak gider taşmasına riskine güvenceli  hale gelöiştir..Böyle tatsız süprizlerle karşılaşma riskiniz olmaz.

Kanalizasyona koku için  montaj yapılan çekvalf 

Ankara,da yapılan çekvalf montajı ve çekvalfin çelışmasının  denenmesi

Çekvalfin faydaları ve çekvalf kullanımının önemi !

Kanalizasyon ve logarda çekvalf kullanmı özellile  kanalizasyon alt yapısının lüçük çapta ,yada yetersiz olduğu ilçe ve semtlerde bilinçli yada zorunlu olarak tercih edilmelidir.

Kanalizasyon eğimin dik olduğu  bölgelerdeki  çukurda kalan binaların atıksu baskınından korunmasında önemli rol oynar.

Yazlık yada bağ evi  gibi sezonluk kullanılan  ferdi yapıları,asalak,akrep, yılan gibi canlıların kanalizasyon ve logardan eve girişini engeller.

Kanalizasyon tıkanıklığında  binanınız hamamböceği istilasından korur.

Kanalizasyon ve mutfak hatlatları ayrı ise iki adet taıklıması gerekir

Çekvaf kanalizasyondvan gelen  metan gazını  engelller.

Logardan bina  gelen lağım kokusunu önler,

Banyo, tuvalet, mutfak tesisatından gelen lağım kokusunu önler.

Kanalizasyondan gelen lağım farelerini önler.

Kanalizasyon pompa ile çalışıyorsa  pompanın kanaldan su almasını önler.

Pompa kullanılan tesisatta çekvalf kullanmak gerekir.

Kanalizasyon ve logardan gelen böcek ve haşerelerin binaya ve eve girmesini önler.

Belediye hattındaki su taşmalarında binayı korumaya yardımcı olur.

Bağımsız daire pis su kanal borularında daireyi binadaki kanal tıkanıklığına karşı korur.

Daire pissu çıkışına takılırsa  katlardan daire içine kulanım suyunu daire içine almaz

Atık su geri tepme riskine jkarşı  tesisatı korumaya alır.

Aşırı dolu ve yağmur suyu  baskınlarına  karşı yapıyı korumaya yardımcı olur.

Belediye  hattındaki kanal tıkanmalarında  dolan kanalizasupn suyunu binaya vermez.

Ana kanalizasyon hattındaki  arıza  durumuda bina kanalizasyonunu kapalı tutar ve  olumsuz etkilerden korur.

Şehir kanalizasyonunda yaşanaacak bir olumsuzlukta çamur ve balçıktan bina kanalizasyona girmesini engeller.

Yararlarını  ve avantajlarını anlattığımız. Çekvalf montajı yaşam sürdüğümüz tüm yapılarda bizim için faydalı işleri yapan bu mekanizmayı kullanmalıyız.

Sonuç olarak kanal borusuna ve logara çekvalf takma bu sistemin ihtiyacı ve  vazgeçilmez unsurudur.

 

 

Gebze'yi sel bastı! - Star Kocaeli Gazetesi

Şehir kanalizasyonunundan  bina kanalına dolan atıklardfankorunmak için logarınıza çekvalf taktırın !

Çekvaklf takılmayan logara birikan atıklar logar tıkanıklığı yapar !

Pimaş Açma – Tekirdağ, Çorlu, Edirne, Kırklareli, Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Çekvalf kullanılmayan logar atıklarla dolu

Çekvalf takılan logarda attık ve pislik yok

Kanalizasyon Ankara Kanalizasyon Temizleme Kanal Temizleme Lavabo Açma  Tuvalet Tıkanıklığı Logar Açma Kanal Tıkanıklığı

Çevlaf  kullanılan logar

backwater valve With Level Tool Buble Level Having Lock Nonreturn Valve  Check Valve 60mm 70mm 115mm 125mm 160mm 200mm tools

Ankara çekvalf fiyatı

Ankara çekvalf fiyatı,Ankara çekvalf montajı fiyatı,Ankara,da çekvalftakma kaç lira,İthal çekvalf montajı  ne kadar gibi fiyat bilgisi  sormak  için telefon ile her saat arabilirsiniz,Güncel fiyat bilgisini telefonda veriyoruz.

 Yerli üretim Çekvalf markalarımız

Lüx wares,meok,güçlü,pimpar,gama,tursal,

İthal çekvalf markalarımız, Pestan,redi

Ankara metal kanalizasyon çekfalf montajı

304 kalite krom çelik,304 kalite krom klepe,oaslanmaz, çürümez 100den 200 çapa kadar standart üretim,büyük lağım farelerine karşı çok etliki, gıda işletmeleri  için mükemmel kalitede ürün.

Metal Pis Su Çekvalfi-Atık su çekvalfi

Ankara metal logar çekvalfi montajı

Çekvalf Montajı Çekvalf takma

Taggs; ankar çekvalf montajı,anktursalara kanal çekvalfi montajı,ankara logara çekvalf takma,ankara koku için çekvalf,ankara çekvalf  takma ustası,ankara çekvalf değişimi,ankara logar çekvalfi,çekvalf ne işe yarar,ankara ithal çekvalf montajı 

 

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu