Hizmetlerimiz

Akyurt Kanal Açma AKYURT

Siyaset Haberleri - Çubuk Haber

Akyurt İlçesi kanal açma şirketi,Akyurt,ta Tıkalı olan kanal ve pissu borularında kırma sökme işlemi yapmadan  robot makina  ve su jeti ile kanal açma işi yapıyoruz.Akyurt ,genelinde  kanal açma hizmetlei veriyoruz.

NEW RIDGID Flexshaft - Eagles Plumbing Plus

Akyurt ilçesi  genelinde ev,işyeri,fabrika ,okul,endüstüriyel tesis, gibi  yapılarda  meydana gelen gider boruları ve kanalizasyon sistyeminde  oluşan  tıaknıklık  ve temizlik işlerini itina ile yapıyoruz.

Pimaş Gider Tıkanıklığı Açma

 

Akyurt ilçesinde  kanal tıkanıklığı oluşması  çoğunlukla bina içinde olan giderlerde  yaşanır.Tıkanmalar her ne kadar insani kaynaklıda olsa yapım ve imalat kaynaklı oranlarda küçmsenmeyecek kadar fazladır. Pimaş borularda dirseklerin fazla kullanılması , fazla yada az eğim  ile pimaş boruları döşenmesi boru çapının olduğunudan büyük döşenmesi gibi etkenler tıkanıklık oluşmasını  arttırmaktadır.

Pimaş – Hat – Boru Yıkama, Pimaş Temizleme

Kanal tıkanıklığı  suda çzöünmeyen maddelerin  kanal borusu içinde sıkışması  ve birikmesi oluşması gibi az miktarda su kullanılması ve kanalizasyonların belirli periyotlara temizlenmemesi  tıkanıklık riski ile her zaman karşılaşmanız anlamına gelir.

En İyi Tıkanıklık Açma Fiyatları » Malatya Tesisat

Kanal tıkanıklığı es kaza kullandığımız eşyaların tuvalet ve klozetin içine düşmesi ile oluşurken.Pimaş boru içide takılma yapan maddeleri  kısaca bez ,havlu,tarak,fırça,hatta ceptelefonu, ruj oje, gibi maddeleride sayabiliriz.Birde sünger gibi sünen yapıdaki ıslak havlu özellikle pimaş çatallara tıkalır tıkanıklık yapar.

Klozet Tıkanıklığı Açma - Su Kaçağı Tespiti & Tıkanıklık Açma

Kanal tıkanıklığı genellikle giderlere atılan havlu,bez,paapas.mop gibi iplik yada örme  olan temizlik apartlarının yıkanması sırasında kopan küçük parçalar tuvalet ve süzgeç gibi giderlerden 100 mm kanalizasyon borusunda  birikir ve ummadığınız küçük parçalar kesinlikle bir gün kanalınızı mutlaka tıkar.

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma-7/24Tuvalet Gider Açma-Teber Tesisat -  Teber Altyapı Tıkanıklık Açma

Akyurt  kanal açma şirketimiz.tıkanmış kanal ve pissu boruların sökmeden ,kesmeden, kırmadan,robotik makina ve susta sistemi ile tıkanmış bögeye anında işlem yapıyoruz.Tıkanmış kanal borularını titizlikle  açarken çalıştığımız ortamı korumayı ön planda tutuyoruz.

 

Akyurt Kanal açma şirketi,tıkalı olan gider borularını açarken  özel imal edilen  kanal açma uçları  kullanır.Bu sayde tıkanıklık tam olarak açılırken  pimaş boruların içinde hiçbir atık kalmayacak şekilde temizler.Tıkanıklık oluşması ise bu sayede engellenir.

RIDGID FLEXSHAFT ZİNCİRLİ KANAL TEMİZLEME - YouTube

Akyurt  Kanal açma firması olarak tıkalı olan kanal borularında her türlü kanal tıkanıklığına göre ayrı üsul ve yöntem ile müdahale ederek uzun süreli kullanım  için daha fazla itina gösterir ve kanal açma içle ilgili tereddütleri ortadan kaldırır.

Akyurt genelinde kanal açma hizmeti veriyoruz.

Akyurt ilçesinde bina içersinde yaşanan kanal tıkanıklığı ustalarımız  ve bina içi kanal açma  cihazlarımızla modern teknoloji kullanılarak açılmaktadır. Bu kanal açma yöntemi ile borular zarar görmez üst yapı kırılma ve yarılma  riski ortadan kalkar.Büyük masraflar  ortaya çıkmaz.

VİDANJÖR HİZMETİ - Teber Altyapı Tıkanıklık Açma 0532 772 41 14

Akyurt  genelinde fabrika, lojistik,imalathane endüstüryel tesislerlerde  oluşan kanal tıkanıklığını açıyoruz.Üretim tesislerinde kanal tıkanıklığı  kalabalık personel sayısı  nedeni ile oluşmaktadır.Fakat kanal açma işi ile kısa zamanda bu sorun giderilmekte ve  üretimin aksama yapmasına  neden olmaz.

Jet Motorla Gider Borusu Yıkama Tesisatçı Hizmeti – İstanbul Tesisat

Akyurt genelinde  fabrikalarda kullanılan su ile çalışan makinaların atıksu giderlerinde oluşan tıkanıklık ve zemin mazgal giderlerindeki tıkanıklı yine aynı yöntemler ile açılmaktadır.bu sayede üretim aksamadan makinaların çalışması sağlanır.

AAkyurt kanal açma Akyurt 0536 859 85 05 – remar ankara kanalizasyon açma

Akyurt

Akyurt

Akyurt

Atatürk Mahallesi Balıkhisar Mahallesi Beyazıt Mahallesi
Büğdüz Mahallesi Cücük Mahallesi Çam Mahallesi
Çardakbağı Mah. Çınar Mahallesi Elecik Mahallesi
Galaba Mahallesi Güzelhisar Mah. Haydar Mahallesi
Karacakaya Mah. Karacalar Mah. Karayatak Mah.
Kızık Mahallesi Kozayağı Mah. Samut Mahallesi
Saracalar Mah. Şeyhler Mahallesi Teberik Mahallesi
Timurhan Mah. Uzunlar Mahallesi Yeşiltepe Mahallesi
Yıldırım Mah.

Tagg;akyurtkanal açma,akyurt  kanalizasyob açma,akyurt tıkalı kanal açma,akyurt pimaş tıkanıklığı açma,akyurt logar açma,akyurt tıkanmış kanal açma,akyurt fabrika kanalı açma,akyurttuvalet kanalı açma, akyurt banyo kanalı açma,akyurt kanal açma ustası.akyurt kameralı kanal açma

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu