Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Kurumsal hizmetler Rem-ar tarafından kurumlaşmış firmalara özel olarak uygulanan bir hizmet paketi çeşitidir. Örneğin süpermaretler, balıkçılar, baklava ve börek imalathaneleri, pastaneler, restaurant zincirleri, fast food ağları gibi firmalara uygulanmaktadır.

Rem-ar tarafından  düzenli olarak sunulan atık su sistemlerinin periyodik bakımı ve görüntülenmesi düzenli ve belirli zamanlarda logarların açılarak kontrol edilmesi ve gerektiği takdirde çevreye ve çalışan kalifiye personellerin çalışma performansını düşürmeyecek şekilde yapmaktayız.     

Kurumsal hizmetleri gerçekleştirmenin amacı hizmet veren firmalarda bulunan kanalizasyon, tuvalet, lavabo, logar, süzgeç ve mazgal gibi giderlerin tıkanması halinde oluşacak zaman kaybı kalite düşüşü ve büyük masraflara yol açacak sorunları yaşamamak için bu sorunlar oluşmadan önce bakım temizlik ve kontrolleri yapmaktır.

Sizlerde dükkanlarınızda, fabrikalarınızda, imalathanelerinizde, AVM'lerinizde ve çeşitli işletmelerde kalite, hızlı ve güvenilir hizmet gibi değerleri göz önünde bulundurarak iş yapıyor ve bu değerlerin herhangi bir sorun ile önüne geçilmesini istemiyor iseniz "Rem-ar Kurumsal Hizmet Paketlerinden" yararlanabilirsiniz. 


Size Bir Telefondan Kadar Yakınız... 

Telefon: 0(312) 321 2420 - 323 8906

Fax: 321 24 20

Danışma ve gerekli bilgi için GSM: 0536 859 85 05 

 

 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu