Hizmetlerimiz

Kanalizasyon Tıkanıklığı Sonuçları

Kanalizasyon tıkanıklığı meydana geldiğinde ne gibi sonuçlarla karşı karşıya kalabileceğinizi hiç düşündünüz mü ?

Kanalizasyon ya da pis su tıkanıklığı yaşayan apartman, site, ev ve işyeri sahipleri kanalizasyon tıkanıklığının sonucunu nelere mal olacğını bilmek ve bunun için tedbir alabilmek için sizlere bu konu hakkında bilgilendirme yapacağız.

Kanalizasyon tıkandı ve haberiniz olmadğında ya da kanalizasyon tıkandı ve ortamda kimse yok ise üst katlardan dökülen atık sular kanalizasyon ana borusuna en yakın ucu açık olan pis su borusunun bağlı bulunduğu daire, dükkan, depo, sığınak, bodrum, kömürlük, kazan dairesi, kiler, banyo, tuvalet, mutfak, ebeveyn banyosu gibi alanlarda pis su baskını başınıza gelir. Pis su baskını olayına kanalizasyon tıkanıklığı açılarak müdahale edilmezse ve katta bulunan bir daireyi bastıysa dairenin tabanından alt kata su sızıntısı olur.

Kullanılan pis su, elektrik tesisatı ile temasa geçerse elektrik arızası ve yangına da sebep oluşturabilir. Evin ya da işyerinin tabanındaki parkeler kabarıp şişerek kullanılamaz hale gelebilir. Mobilyalar, mutfak dolabı, banyo dolabı, halılar, yukarı katlardan dökülen atık sular sayesinde hasar gördüğü için yenilenmeye ihtiyaç duyabilir hatta alçı ve boya işlemi yaptırmanız gerekebilir. Sadece bununla kalmayıp tadilat ve tamirat işleminden sonra yorucu bir temizlik ardından ise dezenfektasyon işlemi yapmanız gerekebilir. Eğer depo ya da sığınaktan atık su baskını gerçekleşti ise burda bulunan eşya erzak ve araç gereçler yıpranıp kirlenerek kullanılmaz bir hal alabilir.

Kanalizasyon tıkanıklığı ile işimiz gereği hergün karşılaşılaşıyor ve istemeyerek de olsa kanalizasyon tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı sonucunda konut ve ticari işletmelerde atık su baskınına denk geliyoruz. Bizleri tecih eden müşterilerimize hizmetlerimiz doğrultusunda ekipmanlarımız ve elemanlarımızla yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Evde Gerçekleşen Kanalizasyon Tıkanıklığı Sonucu 

 Kanalizasyon Tıkanıklığı Sonuçları

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu