Hizmetlerimiz

Mamak kanal TIkanıklığı Açma Mamak

Mamak İlçemizde , evinizin olduğu apartman yada sitedeli binanınızın içndeki kanal boruları çeşitli atıkladan veya başka nedenlerden dolayı tıkanır.Birde apartman yada sitenizin logarı temizlenmediği yada farelerin taşıdığı kumların boruların ağzını kapatması ile logar tıkanıklığı yaşanır,Malum logar tıkanıklığı hadisesinde ebde kullandığımız atıksu ise logardan kanalizasyona ulaşamaz .Ya komşumuzun evinden yada binanın bodrumundaki süzgeçten  bina içine su kaymaya başlar.Böylece pissular vepis kokular bina içine yayılır.Bu durumda aklımıza Mamak'ta kanal tıkanıklığı açöma işi yapan bir firma aramak gelir. 

Mamak kanal tıkanıklığı açma, firması olarak ilçemiz genelide kanal açma hizmeti vermekteyiz.Bina içinde tıkanan piamş boruları ve pissu logarlarını açma işini tecrübeli personelleriteknik ve teknolojik makinalar,Görüntü alıcı cihazlar,kanal tıkanıklığı açma için mobil su jeti ve kanal açma cihazlarının boru çaplarına göre envai türü ile Mamak İlçemizde ,Mamak sakinlerine,Kanal tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz.

Tıkanan kanal borusu  mutfak ,tuvalet,banyo,balkon ve çatı gideri yada hepsi birden  tıkanma yapabilir.Kanalın yada logarın tıkması gayet normal bir hadise olduğu gibi kanalın açılması ise her işte olduğu gibi ustası bulunmalı ve iş ustasına yaptırılmaı gerekir.Çünkü ustanın yaptığı iş kolay kolay bir daha sorun yaşatmaz.

                       Mamak Kanal Açma Mamak                                   

Mamak ilçemizdeki binalarda kanal tıkanıklığı genel olarak bina içinde bulunan  pimaş borularda atıkların sıkışması yada mutfak gider borularda gıda atıklarının  yağlarla birleşip donması sonucunda oluşur.Bina içi kanal tıkanıklığı açma işinde tıkaıklığı açan ustaların ve ekipmankların  yeterli olması ayrıca  bina içindeki kanal tıkanıklığının  garantili açılması gerekkir. Bina içi kanal açma tecrübe  ile temiz çalışmayı ve garantili iş yapmayı gerekli kılar.

                        Mamak Tıkalı Kanal Açma

Mutfak,Banyo ,Tuvalet,Klozet ,Süzgeç ,Duş,Mazgal,Kanal,Balkon, Borusu tıkanıklığı  Açma. Mamak ilçesinde her bölgeye tıkanıklık açma hizmeti sağlıyoruz.

Mamak genelinde yaptığımız kanal açma işlerinde edindiğimiz tecrübe ,su kullanımının az olması nedeni ile kişisel hizjenik atıkların 100 mm 90 derece dirseklerde takılı kalması nedeni ile tıkanıklık yaşandığı ve bu atıkların tuvalet ve klozetten pissu tesisatına atıldığı gözlenmiştir Günümze ise bu tür tıkanıklılar Firmamız tarafından tesisata hasar vermeyen robotik makina teknoloji  kullanılarak  tıkanıklık açma işi yapılmaktadaır.

    Mamak  Kanal Açma. Tıkanan kanal borusunu açar  ve temizler.

ve

Mamak'ta tüm mahallelerde kanal açma hizmeti veren firmamaız .Mamak,ın her noktasına hizmet sunuyor. Mamak Abidinpaşa,dan , Kayaş ve Yeşilbayırdan ,Natoyolu, Bahçeler üstü Toki,ye geniş bir alana hizmet vermekteyiz.

     Mamak bahçeler üstü toki       Mamak  Altınevler toki

    Mamak Bahçeleriçi toki     Mamak zirvekent  toki

    Mamak Altıağaç toki          Mamak zirvekent toki

    Mamak gülseren toki          Mamak kayaş toki

    Mamak Mavikent                  Mamak doğukent

          Mamak Kanal Tıkanıklığı Açma

 

Mamak

Mamak

Mamak

Abidinpaşa Mah.

Akdere Mahallesi

Akşemsettin Mahallesi

Altıağaç Mahallesi

Altınevler Mahallesi

Anayurt Mahallesi

Araplar Mahallesi

Aşık Veysel Mah.

Bahçeleriçi Mahallesi

Bahçelerüstü Mah.

Balkiraz Mahallesi

Başak Mahallesi

Bayındır Mahallesi

Boğaziçi Mahallesi

Bostancık Mahallesi

Cengizhan Mah.

Çağlayan Mahallesi

Çiğiltepe Mahallesi

Demirlibahçe Mah.

Derbent Mahallesi

Dostlar Mahallesi

Durali Alıç Mahallesi

Dutluk Mahallesi

Ege Mahallesi

Ekin Mahallesi

Fahri Korutürk Mah.

General Zeki Doğan Mah.

Gökçeyurt Mahallesi

Gülseren Mahallesi

Gülveren Mahallesi

Harman Mahallesi

Hürel Mahallesi

Hüseyingazi Mahallesi

Karaağaç Mahallesi

Karşıyaka Mahallesi

Kartaltepe Mahallesi

Kayaş Mahallesi

Kazım Orbay Mah.

Kıbrıs Mahallesi

Kızılca Mahallesi

Köstence Mahallesi

Kusunlar Mahallesi

Kutlu Mahallesi

Kutludüğün Mah.

Küçük Kayaş Mahallesi

Lalahan Mahallesi

Mehtap Mahallesi

Misket Mahallesi

Mutlu Mahallesi

Ortaköy Mahallesi

Peyami Sefa Mahallesi

Ptt Evleri Mahallesi

Saimekadın Mah.

Şafaktepe Mahallesi

Şahap Gürler Mah.

Şahintepe Maha.

Şehit Cengiz Topel Mah.

Şirintepe Mahallesi

Tepecik Mahallesi

Tuzluçayır Mahallesi

Türközü Mahallesi

Üreğil Mahallesi

Yeni Bayındır Mahallesi

Yeşilbayır Mah.

Yukarı İmrohor Mah.

Mamak çarşı

Mamak kanal açma hizmeti veren ustalarımız .Kanal açma işinde dikkatli ,temiz,disiplinli ,beceri vetecrcrübe ile ön planan çıkmakta .Ayrıca şirketimiz kanal açma işinde kullandığı  makine ve ekipman olarak ABD ve alman teknolojisi çözüm ortağı olarak kullanır.Kanal açma işini  daha hızlı ve  hatasız yapma için maddi tüm imkanları seferber etmekteyiz. Kanal tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamız bina içindeki tıkanan kanal borusu 50 mm olabilir 200 mmde olabilirbizim imkan ile bilgi birikimimiz her çaptaki kanal tıkanıklığını açmak için  yeterlidir.

        Mamak  Kanalizasyon Açma Hizmeti

   Mamak kanal açma çalışması

Mamak genelinde kanal açma işi yapan firmamız.Kanal tıkanıklığı yaşanmaması için kanal açma işlemi sonrası Kanal borularında köşelerde olan dirsekleri büyük bir  özenle temizleyip dirsek dönüşlerinde takılma ve tıkanmaların önüne geçmeyi hedeflemektedir.Bu yapılan çalışma ise Mamak ilçesindeki müşterilerin oldukça beğeni ve takdirini kazanmış .Firmamıza ise referans ve tavsiye usülü ile bir çok  eilt müşteri kazandırmıştır.

                  Mamak kanal borusu açma 

Mamak kanal tıkanıklığı açma hizmeti almak için  hızlı talep randevusu alabilir,tıkanana kanal ,mutfak gideri,çatı oluk ve balkon gideri tıknaması için  hısa süree hızlı servis  hizmeti alabilirsiniz. Hizmet kalitemizi gördükten sonra  bizimle  sürekli çalışmak isteyeceksiniz.

               Mamak Kanal Açma Çalışması

Mamak kanal  Tıkanıklığı Açma

 

Mamak kanal açma firması olarak kalite ,güven ,sürekilik  anlayışı ile  hizmet sunmaya Mamak ilçemizin  uzak, yakın sokak,cadde,apartman, site  ayrımı yapmadan profesyönel kanal açma hizmetini tüm müşterilerimize haklı gurur ile sunmaya çalışıyoruz.

Mamak Kanalizasyon Açma Aracımız.

Mamak 'ta kanal tıkanıklığı var ise çözüm  REM-AR

Mamak Tıkanmış Kanal  Borusu Görseli

          Mamak profesyönel kanal açma 

Tagg:mamak kanal tıkanıklığı açma,mamak kanal açma,mamak kanal borusu açma,mamak kanalizasyon açma,mamak pissu kanalı açma,mamak mutfak kanalı açma,mamak kanal açma ustası,mamak tıkalı kanal açma,mamak tuvalet kanalı açma,mamak  banyo kanalı açma,mamak kanal açıcı ,mamak kameralı kanal açma,mamak Klozet kanalı açma,mamak balkon kanalı açma mamak

 

,

 

 

 

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu