Hizmetlerimiz

Gölbaşı Kanal Açma Ustası gölbaşı

Gölbaşı ilçemizde kanal tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamız .Tıkanan Kanal boruları ve bacalarını açma ,temizleme,yıkama hizmetlerini bir arada sunuyor.Ayrıca ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz.Günün her saati arayıp bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Gölbaşı kanal açma ustası,sizlere Karşınıza çıkan, kanalizasyon ve gider sorunlarınlınız ile yaşanan tıkanıklıklar için gelişmiş cihazlar  eşliğinde hizmet sunmaktadır.

Gölbaşı kanal açma ustası oluşan kanal tıkanıklığına anında müdahale ediyor ve tıkanıklık sorununu gidermemin yanında alt yapıda veyakanalda oluşan arızaları lokal tamiri ve yenilemesini yapıyor.

Gölbaşı ilçesinde her yerde olduğu gibi kanal tıkanıklığı ile günün birinde karşılaşmanız muhtemeldir.Tıkanan kanalı açtırmak için ise işin ustasını bulmanız gerekir.Usta bir kanalcıise tıkanıklığı evin yada işyerinin hiçbir yerine zarar ziyan vermeden açması gerekir.Bu durumda  elinde teknolojik ve teknik cihazlara sahip olmakla birlikte kanal ve tesisat hakkında yeterli tecrübe ve bilgi sahibi olmlıdır.

Ansızın bir cisim düşmasi yada yağ,çamur,gibi yapışkan maddelerin boru içinde yapışması  kanal tıkanıklığı oluşturduğu gibi.Peçete ve kağıt havlularda kanal tıkanıklığı oluşturur.Radya temel ve beton içinde bulunan borularda ise kanal tıkanıklığı açmak  oldukça maliyetli bir iştir.

Gölbaşı ilçemizde modern ve teknik cihazlarımızla kanal tıkanıklığının durumuna göre her türlü alternatifleri geliştirip. Cihazlar ile boru genişliğne  ve tıkanıklığın  boyutuna  göre çözümler sağlıyoruz..Örneğin 50  mm boruda oluşan bir mutfak tıkanıklığı ile 150 mm bir kanal borusu tıkanıklığına aynı cihazla ve usülde müdahale farklı olması gerekir. 

Gölbaşı ilçemizde tıkalı olan kanal boruları ve kanal bacaları için her türlü tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız.Tıkanan mutfak , tuvalet,banyo,balkon ve bina kanallarını özenle ve garantili şekilde açıyor. ayrıca çatı  oluk borularının yatay tıkanıklığı ve yağmurluk gider tıkanıklığı hizmeti sunuyor.

Gölbaşı,ında Kanal açma işini ustasına bırakın vekanal açma işinizi ekonomik fiyatlarlara mal etmenin yanında.Kanal açma işini  uzun süre bir daha düşünmeyin.

Gölbaşı ilçemizde tıkanan kanalların açılmasının  bir kaç tane yçntemi vardır  önemli olan tıkalı kanala açma işi yaparken  sorunlu noktaya en yakın  gider borusundan müdahale etmek ve kanal tıkanıklığı en hızlı şekilde tam manası ile açmaktır .diğer türlü  rastgele yapılan kanal açma çalışması sonuç vermez yada açılan kanal kısa süre sonra malesef tekrar tıkanır.

 

Gölbaşı ilçesinde her yerde kanal açma hizmeti sunuyoruz.

Gölbaşı                Gölbaşı                         Gölbaşı

 

   

Ahiboz Mahallesi

Akörençarşak Mah. Altunçanak Mahallesi
Bağiçi Mahallesi Bahçelievler Mah. Ballıkpınar Mahallesi
Bezirhane Mah. Boyalık Mahallesi Çayırlı Mahallesi
Çeltek Mahallesi Çimşit Mahallesi Dikilitaş Mahallesi
Emirler Mahallesi Eymir Mahallesi Gaziosmanpaşa Mah.
Gökçehüyük Mah. Gölbek Mahallesi Günalan Mahallesi
Hacıhasan Mah. Hacılar Mahallesi Hacımuratlı Mahallesi
Halaçlı Mahallesi İkizce Mahallesi İncek Mahallesi
Karaali Merkez Mahallesi Karaali Yazlık Mahallesi
Karacaören Mah. Karagedik Aydın Mah. Karagedik Ercan Mah.
Karaoğlan Mah. Karşıyaka Mah. Kırıklı Mahallesi
Kızılcaşar Mah. Koparan Mahallesi Mahmatlı Mahallesi
Mahmatlıbahçe M. Oğulbey Mahallesi Oyaca Akarsu Mah.
Oyaca Yeşilçam M. Örencik Mahallesi Seğmenler Mahallesi

Selametli Şehit

 Emrah Mahallesi

Soğulcak Mahallesi Subaşı Mahallesi
Şafak Mahallesi Taşpınar Mahallesi Tepeyurt Mahallesi
Topaklı Mahallesi Tulumtaş Mahallesi Velihimmetli Mahallesi
Yağlıpınar Mah. Yavrucuk Mahallesi Yaylabağ Mahallesi
Yurtbeyi Mahallesi
 

Gölbaşı kanal tıkanıklığı açma aracımız

Gölbaşı,nda her lokasyonda hizmet sunuyoruz.

Gölbaşı  ilçemizde kısa zaman araılıkaları ile yaşanan kanal tıkanıklıklarını ise kanal görntüleme kamerası ile inceleme yaparak tıkanıklık hakkında kesin kanaat oluşturup.Yapılacak kanal açma sistemi için kesici uçlar yada boru temizliği sıvıları kullanıyoruz.Gerek görüldüğü taktirde mobil su jeti ile kanal boruları ve kanal kuyularında basınçlı su ile kanal açma işlemi yapıyoruz ve tekrarlayan tıkanıklık sorununu ise kalıcı olarak çözüme kavuşturutoruz.

Gölbaşı Bölgesinde oluşan kanal tıkanıklığı önemli ölçüde hasarsız  yöntemler ile açılmakta pimaş borular içinde büyüyen ağaç kökleri ,testere uçları ile kesilmekte,boru içindeki balçık  tabakalrı ise zincirli uçlar ile sökülerek su basıncçlı makine ile yıkanmak sureti ile açılmaktadır.Çatı oluk ve yağmurluk borularına dolan kuş pislikleri pimaşları  tıkamakta içine boru içine dolan  kumlar ise çamur haline gelmektedir.Bu tür tıkanıklıklar ise spiral ve spiral uçlar ile boru içinden sökülüp  atılmakta ve boru içleri tazikli su ile yıkanmak süreti ile bahçe ve beton kazma işi  asgariye indirilmiş vaziyettedir.

Gölbaşı kanal açma ustası

Woman showing thumbs up gesture, on white Stock Photo by ©g_studio 63954031

Tagg; gölbaşı kanal  açma ,gölbaşı kanal tıkanıklığı açma,gölbaşı tıkalı lavabo kanalı açma,gölbaşı kanalizasyon açma,gölbaşı banyo kanalı açma,gölbaşı tuvalet kanal tıkanıklığı açma,,gölbaşı logar açma,gölbaşı yağmur kanal tıkanıklığı açma,

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu