Hizmetlerimiz

Ankara logar (rögar) temizleme ankara

Ankara genelinde logar temizleme işi yapıyoruz.Bina içinde ve çevresinde bulunan logar bacaları evsel atıklar ve çevredeki pislikler nedeni ile logar kuyusunu doldurur ve çalıştırmaz.

Ankara lıogar temizleme firmamız  profeyönel araçlar ve uzman personeller ile sizlere sürekli olarak logar temizleme hizmeti vermektedir.Ankara Logar temizleme hizmeti : Аnkаrа gеnеlі hаftаnın hеr günü, günün hеr ѕааtі lоgаr tеmіzlеmе hіzmеtі vеrіуоruz. Аnkаrа lоgаr tеmіzlеmе fіrmаmız аrаdığınız аndа уоlа çıkаrаk еn kıѕа ѕürеdе аdrеѕіnіzdе оlur vе lоgаr tеmіzlеmе іşlеmіnіzі uуgun fіуаtlаr іlе gеrçеklеştіrіr. Ankara logar açma ve temizleme fіrmаmız, lоgаr аçmа vе tеmіzlеmе іşlеmlеrіndе kırmа vе ѕökmе іşlеmlеrіnе gеrеk duуmаdаn, gеrеklі tеknоlојіk еkірmаnlаrı kullаnаrаk çözüm ürеtmеktеdіr. Каnаl аçmа vе lоgаr tеmіzlеmе tаlерlеrіnіz іçіn bіzі GЅМ numаrаlаrımızdаn günün hеr ѕааtіndе аrауаbіlіrѕіnіz bilgi ve hizmet talep edebilirsiniz.

Ankara  bina logar(rögar) temizliği

Rögar Temizleme | KKTC JET TEMİZLİK

Ankara logar (rögar) temizleme ankara

Antalya Güven Vidanjör - 0532 362 07 44

  Logar nedir ? Kanalizasyon hatlarının birleşip belli aralıklarla bağlı olduğu havalandırma ve muayene bacalarına rögar denir,

Logar neden temizlenir ?

Kanalizasyon sisteminin devamlı çalışması için logar temizliği yapılmalıdır.

Özellikle Sağlıklı bir çevre olmaz

Logar temizliği yapılmazsa  sağlıklı bir ortam olmaz

Kötü kokular artar

Özellikle Hastalıklar artar

Evlerdeki pis kokular artar

Kanalizasyon hatları tıkanıklık yapar.

Güven Vidanjör Antalya | Vidanjör Nedir?

Logar temizliği nasıl yapılmalıdır. ?

 

  • Logar bacalarını öncelikle açıyoruz.etrafına duba  yerleştiriyoruz.
  • Daha logar içini özellikle vidanjör aracı ile vakumluyoruz.
  • Logar aralarını tazyikli su ile yıkıyoruz.
  • Logar içi vidanjör aracı ile vakumlama yapınca  logar. Bacasının içi. Basınçlı su ile yıkıyoruz.
  • Logarın içine düşmüş olan taş, çakıl, kum beton , ağaç ve benzeri maddeleri Özellikle poşetliyoruz.
  • Logar kapağını kapatıyor. gerekirse beton atıyoruz.
  • Çıkan atıkları çevreden hızla uzaklaştırıyoruz.

Logar Temizleme ‣ Kanal Temizleme ‣ Kanal Açma Ankara

Logar temizliği neden önemli ?

Hizmetlerimiz | Dalaman Vidanjor

Logarlar tıkandığı zaman da etrafa atık sularından kaynaklanan pis suların etrafa yayılması ve pis sular yüzünden bakteriler oluşması Bu da bulaşıcı hastalıklara sebep olabilir. Bu tıkanıklıklar kısa süre içerisinde  açılmas, temizlenmesi ve onarılması gerekmektedir. Önlemler alınmadığı takdirde mevsimsel durumlarda tıkanıklık gibi durumlar kış mevsimine denk geldiğinde sizlere daha büyük masraflar açmaktadır. Ayrıca Kış mevsiminde tanıklıklar sık sık karşılaşılan bir durumdur. Kış mevsiminde kar sularının eriyerek sürekli logarlar dan tahliye edilir. Tıkanıklık durumunda yağmur sularının birikmesi ve doganlardan taşması durumunda hem çevreye hem de bina sakinlerini rahatsız edici kokular yayılması ve yağmur sularının Kış mevsimlerin de bu suların donarak çevrede tehlikeli durumlara neden olur. Bu yüzden bilindik ve tanınan bir firma ile Logar temizleme işlerini yaptırabilirsiniz. Firmamız 30 yıllık hizmeti ile pek çok alanda tecrübe sahibi ve teknolojik imkan alarak her türlü  logar temizleme işini en iyi şekilde yaparak müşteri memnuniyeti  ilkesi ile çalışıyoruz.Ayrıca sinek,böeck ,gibi salgın hastalık taşıyan haşereler ve salgın hastalıkların yayılmasını önlemek.Lağım farelerinin taşıdığı mikrop ve virüsleri  engellemek  için logar temizliği yapılır.

Logar Tıkanıklığı Açma - Hakan Altyapı Tesisat

İnşaat sektörünün süratli geliştiği ve Ankara gibi eski yaşlı binaların sayılarının hayli çokolduğu aynı orantıda nüfus artışını göz önününde bulundurursak günlük hayatta kullandığımız konut ve işyerlerinde kullandığımız kanalizasyon sistemi ise biz kullanıcılar olarak bie kez daha önem kazanmaktadır. 

Ankara logar temizliği 

Kanal Açma - Vidanjör Hizmeti/ 0312 478 58 71

Günlük hayatta sıkça kullandığımız lavabo, klozet, tuvalet, duş, süzgeç, çamaşır makinesi, bulaşık makinesinde kullandıgımız temiz sular kanalizasyona pis su boruları vasıtası ile ulaşır.

Logar Tıkanıklığı Açma

Atık sular şehir kanalizasyonuna gitmeden önce bina kanalizasyonunun bağlı bulunduğu logara dökülerek süzme ve ayrışma işlemi görür. Sudan ağır katı atıklar logar kuyusunun dibine çöker.Ayıca  lağım farelerinin taşıdığı taş,kum,ve harfiyat, logar bacasını doğrudan tıkar

Logar ve Kanal Açma – Keçiören Kanal Açma ve Kanal Temizliği

Rögar sistemleri kanalizasyon sistemlerinde bir nevi baca vazifesi gören yapılardır. atıklardan  dolayı logar bacasının dolması  ve tıkanması kaçınılmazdır. kanalizasyon akışında sorunlar ortaya çıkabilir. Bu tür sorunların ortadan kaldırılması aşamasında ihtiyaç duyulan Ankara logar temizleme hizmetleri kısa  zaman  aralıkları ile yapılmalıdır.Yağmur ya da kar yağmadan tıkanan rögar sistemlerinin temizliğinin düzenli olarak yerine getirilmesi gerekir.

Kanal, Logar Tıkanıklığı Açma Nasıl Yapılır?

Logar  süzme derinliği kadar katı atık alır. Logarda birken teressubat belirli zaman aralıkları ile logardan logar temizleme işlemi ile tahliye edilir. Logarda biriken atıklar tahliyesi sağlanmaz, logar temizliği yapılmaz ise logar tıkanır. Kanalizasyon borularının bağlı olduğu kanal işlemini yerine getiremez  ve şaşkınlık verici sonuçlar karşınıza çıkabilir

Logar Açma

Ankara logar temizliği günümüzde apartman ve sitelerde, mutfaklarda yapılmakta ve dökülen yemek yağları, borulara yapışan deterjan kalıntıları, bulaşık teli, sünger parçaları tuvalet kağıdı ve ıslak mendillerin bol kullanılması logar temizliğini daha kısa zaman aralıkları ile yapılması gerektiği gerçeğini karşımıza çıkarmaktadır

Kanalizasyon Ankara Kanalizasyon Temizleme Kanal Temizleme Lavabo Açma  Tuvalet Tıkanıklığı Logar Açma Kanal Tıkanıklığı

Logar içine düşen taşlar su akışını azaltır ve yavaşlatır. Kumlar ve taş parçaları  biriken  ve beton kazanlizasyon borularının bulunduğu kanalların bağlandığı logarlar daha sık zaman aralıkları ile temizlenir.Logar içinde yağmurdan sonra  kalan çamur ve kum  atıkları logardan temizlenmelidir öünkü kanalizasyondan gelen atıklarla birleşip logar içinde tıkanıklık oluşturmasın.

Ankara,da logar temizliğiiçin tüm ilçelerde hizmet veriyoruz.

      Çankaya          Yenimahalle          Keçiören     Etimesgut  Gölbaşı

      pursaklar          altındağ               mamak         Sincan         elmadağ

       Akyurt              Çubuk                 Elmadağ        Kahramankazan

Taggs; ankara logar temizleme,logar temizleme ankara, ankara logar temizliği,ankara logar temizlik işi,ankar logar içi temizliği,ankara rögar temizleme,ankara foseptik temizleme,ankara logar atık temizliği,Krçiören logar temizleme ustası,keçiörende logar temizleme.

 

 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu