Hizmetlerimiz

Altındağ Kanal Tıkanıklığı Açma

Altındağ ilçesi Ankara,nın merkezi konumda bulunan her yıl büyüyen .Tarihi  yapıları ve kültürel gelişimi ile göz dolduran.Ankara,nın turizimine ve ticaretine, katkı sağlayan,Altındağ mobilya  sektöründeki başarısı ve ürünleri ile adından bahsettirmektedir.

Altındağ ilçemizde  her bölgede olduğu gibi. Bina, ev ,işyeri,imalathene,site gibi yapılarda, Zaman zaman kanal tıkanıklığı yaşanmaktadır.Tıkanan pissu kanalları ise çevreye ve insan sağlığına zarar vermekte. Su kullanımını ise durdurmaktadır.

                               Altındağ Kanal Açma

Kanal tıkanıklığı ,kanal temizliğinin  yapılmaması,Kanalizasyon logarlarının bakımsız olması.Tuvalet ve klozetten çeşitli cisim ve bezlerin atılmasıyla binannın altından geçen geniş kanalizasyon borunun tıkanmasıyla oluşmaktadır.Bir şey olmaz mantığıya mutfak lavabosundan  boca edilen  bulaşık yağları ise  kanal tıkanıklığını sürekli hale getiren durumdur.

                          Altındağ Tıkalı Kanal Açma

Altındağ ilçesinde tıkanan yağlanmış mutfak kanallarını açmak için özel su jeti teknolojisi ile açma. Kanal boorularını  yıkama hizmeti sunuyoruz.Böylece yapılan  kanal açma hizmeti ile kanal tıkanıklığını  önlüyoruz.Mutfak  giderleri  ile tuvalet ,banyo gider borusunun birleştilimesi sayesinde  binalarda,  kanal tıkanıklığını sürekli ve kısa zamanlı olarak tekrar etmektedir,Oysa mutfak ve tuvalet atıksu gider boruları ayrı ayrı logara kadar bağımısız döşenirse  kanal tıkanıklığı tek bir boruda meydana gelcektir.

Altındağ  genelinde kanal tıkanıklığı yaşanan binalar,gider  borularında atılan cisimlerin pimaş dirsekler ve te çatallarda takılması ile birlikte atık bezleri toplaması sonucunda  kanal tıkanıklığını oluşturur.

             Altındağ Kanal Tıkanıklığı Açma

Altındağ, ilçesinde kanal tıkanıklığı açma için.Firmamız apartman içinde tıkanan kanallar için elektirikli ve çelik yaylı kanal açma makinası kullaıyor böylece pvc çatal ve dirsekler zarar vermden tıkanan kanalı hassarsız  açmak için işinde uzman ustalarla Altındağ bölgesinde her zaman hizmet veriyoruz.

           Altındağ Kanal Açma Altındağ

Kanalizasyon ve tesisat konusunda  30 yıllık tecrübeli firmamız  Altındağ İlçesinde  kanal açma işinde dünya  standartlarında kullanılan  en son teknolojiyi takip ve işinde tatbik ediyor.Ayrıca  kanal açma çalışmasını titizve  hijyenik olarak uyguluyor.

              Altındağ ilçesinde Kanal Açma

Altındağ ilçesinde tüm bölgere firmamız kanal açma hizmeti veriyor.

Altındağ Altındağ Altındağ
Aktaş Mahallesi Alemdağ Mahallesi Ali Ersoy Mahallesi
Altınpark Mahallesi Anafartalar Mahallesi Atıfbey Mahallesi
Aydıncık Mahallesi Aydınlıkevler Mahallesi Bağlariçi Mahallesi
Baraj Mahallesi Başpınar Mahallesi Beşikkaya Mahallesi
Çamlık Mahallesi Doğantepe Mahallesi Doğu Mahallesi
Feridun Çelik Mah. Gicik Mahallesi Gülpınar Mahallesi
Gültepe Mahallesi Güneşevler Mahallesi Hacettepe Mahallesi
Hacı Bayram Mah. Kale Mahallesi Karacaören Mahallesi
Karapürçek Mah. Kavaklı Mahallesi Önder Mahallesi
Örnek Mahallesi Peçenek Mahallesi Plevne Mahallesi
Sakarya Mahallesi Solfasol Mahallesi Tatlar Mahallesi
Ulubey Mahallesi Yıldırım Beyazıt Mah. Yıldıztepe Mahallesi
Ziraat Mahallesi

Zübeyde Hanım Mah.

Altındağ ilçesinde kanal açma işi için ekibimizle iletişime geçin kanal sorununa çözüm üretelim ,Uygulama yapalım ve sonucunu tabiiki siz takdir edin.

Tagg:altındağ kanal tıkanıklıgı acma,altındag kanal acma,altındag altındag kanalizasyon acma,altındag logar acma,altındak kanal borusu acma,altındağ mutfak kanalı açma,altındag tuvalet kanalı acma,altındag banyo kanal acma,altındag acil kanal acma,altındağ apartman kanalı açma,altındağ kanal açma ustası,

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu