Hizmetlerimiz

siğortalı evlerde kanalizasyon açma

Tarih: 16/04/2016

Evim yada iş yerim siğortalı,tuvalet tıkanıklığını siğorta karşılar mı? Lavabomuz stıkandı tıkandı siğorta ücretini öder mi? Siğortalı evimi tuvalet bastı .Pissu tesisatında oluşan tıkanıklığın zararları.

 siğortalı  evlerde  kanalizasyon açma

 Siğortalı  ev , işyeri, büro gibi yapılarda , lavabo tuvalet   tıkanıklığı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Lavabo giderinden gelen  atık sular,  mutfağınıza ve koridorunuza  hasara yol açabilir. Tuvalet  kolon borusunun tıkanması sonucanda  kanalizasyon suları tuvaletten taşıp. Evinize zarar verebilir. 

 Siğortalı  ev yada işyerinizde  karşılaşacağınız lavabo tıkanıklığı , tuvalet tıkanıklığı ,banyo tıkanıklığı, gibi durumlarda ilk önce siğorta  firması ile iletişime geçin. Siğorta firması onay verirse dosya numarası alarak işleme başlayabilirsiniz  Tıkanan  lavabo , tuvalet yada banyonun fotoğrafını çekmeyi unutmayınız.

 Siğurta  firması, asistans  hizmeti verebilir yada işi sizin yaptırmanızı isteyebilir. Siğorta şirketi sizlere eksper hizmeti verir ve  siğorta eksperi olayı görmeden  soruna müdahale edemeyebilirsiniz . kısacası siğurta şirketi  sizi en doğru bir şekide yönlendirecektir.

 Bilindiği üzre pissu tıkanıklığı işlemi su istimale  uygun  bir bir iştir  sizlere  tavsiyemiz siğorta  sirketinizle görüşüp , siğorta kapsamında   ise   siğorta şirketi   birlikte hareket etmek gereklidir.

 Siğortalı konutlarda  işyerlerinde   meydana geen lavabo tıkanıklığı ,tuvalet tıkanıklığı banyo tıkanıklığı işleriniz.  Ankara^nın   bütün ilçe ve mahalelerinde   itna ile yapılır.

 Küçümsediğiniz basit bir pissu  tıkanıklığı  sizlere  çok cidi sorunlar yaşabilir . pissu ve kanalizasyon tesisatını  doğru ve  titiz kullanmak  evinizi ve işyerinizi   aynı zamanda bütçenizi korur

 Tıkanıklık sonucu evinizde ve işyerinizde  su baskını  hasarı oluşur isesiğorta firması ekspertiz raporu ile hali yıkama ,temizlik mobilya parke , boya gibi hasarlı bölgelerin  onarımını yapıtırabilir.

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu