Şirket Profili

Hakkımızda

Rem-ar İnşaat 1987 yılında kurulmuş olup inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurucumuz Mehmet Aydoğan olup, daha sonra oğulları ile sektörde ilerlemeye devam etmiştir. Firmamız zamanla beraber gelişen pazara paralel olarak çalışma sahasını genişletip inşaatla ilgili talep edilen hizmetleri bünyesinde bulundurmaya özen göstermiştir.

Hizmet politikamız ile kaliteli ve zamanında hizmet vermek yapılan işçilik sonrası garanti, yapılacak projeye göre tüketiciyi yönlendirme, yeni projeler sunma ve verilecek hizmetle ilgili her türlü ekip ve departmanı bünyesinde bulundurup, kombine çalışma yöntemi ile zamanında iş teslimatı doğaya ve insana duyarlı olarak tüketiciyi memnun etmek en temel esasımızdır.

Firmamız bünyesinde satış ve satış sonrası hizmet, tesisat, doğalgaz, pis su tesisatı, elektrik, elektronik, iç-dış dekorasyon, teknik hizmetlerinin yanı sıra halkla ilişkiler ve AR-GE birimleri yer almaktadır.

AR-GE

Genel anlamda çoğu şiretin bünyesinde barınan bu birim, şirketlerin faaliyetlerini sürdürebilmeleri ve işlerini devam ettirebilmeleri ile AR-GE personellerinin çalışması doğru orantılıdır. Şirketimiz de AR-GE birimi her şirkette olduğu gibi çok önemli bir konumdadır. Şirketimizde AR-GE birimi son derece profesyonel elemanlarla donatılmıştır.  Şirketimizde SODEX fuarları, teknolojinin son cihazları ve son teknolojik yöntemleri takip etmekte ve kendi bünyesine almaktadır.  

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

- Fırat Boru

- Rothenberger Germany

- TESTO Ölçüm Cihazları

- Pimpar plastik

- Quartz Kimya

- Mufmatik

- Gama 

Bilgi - İşlem

Bizler Rem-ar ailesi olarak, müşterilerimizin memnuniyetini sürdürebilmek için ve kanalizasyon, lavabo tıkanıklığı gibi problermlerinizin yada kanalizasyon borularınızda olan problemlerin, nereden müdahale edildiğini, çözüm işlemlerini, işlemde kullanılan malzemeleri vs.  dijital ortamda kayıt altına almaktayız. Yaşadığınız bu problemlerin akabinde tekrar bir problem yaşadığınızda yapılacak işlemlerin daha sağlıklı ve düzenli bir şekilde, minimum zamanda yapabilmek için ön bilgi sahibi olmak  ve sistemlerinizin zarar görmemesi adına, yaptığımız işlemleri kayıtlara bakarak gözden geçiririz. 

REM-AR İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu