Hizmetlerimiz

Etimesgut çekvalf montajı etimesgut

Tarih: 22/06/2023

Etimesgut ilçesinde kanalizasyona çekvalf montajı yapan firmamız.Kanalizasyon kaynaklı sorunların azalmasına ve önlemnmesinde yardımcı olmaktadır.çekvalf tek yönlü çalışan bir emniyet valfidir.

Etimesgut  çekvalf montajı etimesgut

Etimesgut ilçesinde logarda çekvalf bulunmayan binalarda tağmur taşkını,kanalizasyon geri tepmesi binaya lağım faresi girmesi, evlerde lağım kokusu şikayeti,logarların  taş ve kum gibi atıkların fareler tarafından tıkanması  yaşanır.

Etimesgut ilçesinde binanıza kanalizasyona çekvalf takıldığında ise.Çekvalf ile lağım suyu basmasını, kanalizasyon geri tepmesini, lağım faresini ve lağım kokusunu engelleyen bir yöntemdir. Kanalizasyon sistemine montaj edilen tek yönlü çalışan önleyici bir mekanizmadır. Yönü yapılardan kanalizasyon ana hattına doğrudur.

Yapıların atık suları kanalizasyon hattına girmeden hemen önce çekvalfin içinden geçer.Tıkanıklık yapmaz.

Su baskınları anında kanalizasyon hattından geri tepen atık suyun yapıların içine girmesi sonucunda basınçlı su ile otomatik olarak çekvalf kapığının kendiliğinden kapanması ile atık suların binanın içine girmesine engel olunmaktadır. Çekvalf sağanak yağmur taşkınlarına  karşı etkili olur, Abi su baskınlarına alınacak  tedbirbirdir.

Çekvalf kullanımının bir amacı da kanalizasyondan gelecek kanal kokuların bina içine girmesini önlemektir. Kanallardan gelen pis  lağım kokuları engelleyen çekvalf aynı zamanda kanalizasyon ve rögarlarda yaşayan fare, hamamböceği gibi haşere türlerinin binalara girmesini de önler. Kısaca çekvalf, kanalizasyondan gelebilecek her türlü tehlikelere karşı binaları korur. Lağım faresi, lağım kokusu ve lağım basması gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için çekvalf montajı yaptırmalısınız. Kanalizasyon kaynaklı olumsuzluklara karşı en basit ve etkili  tedbir çekvalf montajıdır.

Etimesgut çekvalf montajı etimesgut

 
Etimesgut Etimesgut Etimesgut
30 Ağustos Mah. Ahi Mesut Mah. Alsancak Mahallesi
Altay Mahallesi Aşağıyurtçu Mah. Atakent Mahallesi
Ayyıldız Mahallesi Bağlıca Mahallesi Bahçekapı Mahallesi
Balıkuyumcu Mah. Elvan Mahallesi Erler Mahallesi
Eryaman Mah. Etiler Mahallesi Fatih Sultan Mah.
Fevziye Mah. Göksu Mahallesi Güzelkent Mahallesi
İstasyon Mahallesi K. Karabekir Mah. Oğuzlar Mahallesi
Piyade Mahallesi Süvari Mahallesi Ş. Osman Avcı Mah.
Şehitali Mahallesi Şeker Mahallesi Şeyh Şamil Mahallesi
Topçu Mahallesi Tunahan Mah. Yapracık Mahallesi
Yavuz Selim Mah. Yeşilova Mah. Yukarıyurtçu Mahallesi

Taggs; etimesgut çekvalf montajı, etimesgut .ekvalf takma,etimesgut kanalizasyon çekvalfi ustası,etimesgut logara çekvalf takma,etimesgut pimaşa çekvalf takma

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu