Hizmetlerimiz

Ankara kanalizasyon açma servisi

 Aparmanınızın, evinizin ,işyerinizin,fabrikanınızın ,kanalizasyonu tıkandığı zaman ankara'da kanalizasyon açma işi yaptıracağınızada , kanalizasyon açma servisinimizden  faydalanadilirsiniz.

 kanalizasyon açma işi zor, pis,zahmetli tecrübe ve uzmanlık gerektiren  bir ekip işidir.Tek kişinin yapacacğı bir iş değildir. Çalişan kanalizasyon hatlarının  konturol edilmasi . Çalişmayan kanalizasyon hattına yapılacak müdsahale için üç kişilik bir  usta ekip gerekir.

Kanalizasyon açma  servisi ,belediye kanalizasyon hatları haricinde kalan  özel mülkiyet içinde kalan tüm kanalizasyon işlerinide sizlere yardımcı olur. mesela  süzgeç açma , lavabo açma , tuvalet  açma, yağmur gideri açma gibi.Kanalizasyona  bağlı su giderlerini açar.

 Servis hizmetleri oldukça önemlidir. Bir ürün aldığınızda , ürünün servisi ağına yedek parçanın  bol ve ucuz olmasına bakarız .Servisi olmayan  bir ürün almayı kimse talep etmez .

 Hizmet sektöründe ise işi yapan firmanın  sizmet bölgesi, servis araçları kalifiye ve uzman personele sahip  olmasının yanında kullandığı makina ve ekipmanlar, hizmet ve servis kalitesi ile  doğrudan etkilidir.

 Ankara kanalizasyon açma servisi ,ankara genelinide  zaman ve ilçe mahalle farkı olmadan servis araçlarımızla  en kısa sürede oluşan soruına müdahale diyer ve çözüm sağlıyoruz

 Ankara'nın  tüm ilçelerindeki servis araçlarımızla  çağrı sürlerini kısaltarak oluşan arıza ve sorunlara  daha hizlı  çözüm üretiyoruz. Kanalizasyon açma  servisi olarak ankara da hizmet sektöründe yeni bir dönem başlatıyoruz.

Ankara kanalizasyon açma ,kanalizasyon temizleme,lavabo, tuvalet ,süzgeç tıkanıklığı,kanal arıza ve tamir işlerini ANKARA nın tüm lokasyonlarına  ulaştırmak için  her gün daha çok çalışmaktayız.

Amacımız  yapılarda yaşanan kanalizasyon ve tıkanıklık sorunlarına mimari yapıya zarar vermeden  hasarsız teknolji ile çözüm  servisi araçlarınızdaki kombine cihazlar ilearaç gereçlerle saglanmaktadır.

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu