Hizmetlerimiz

Ankara Basınçlı Su ile Kanalizasyon Açma ankara

 Ankara Basınçlı su ile kanalizasyon açma sistemi, geniş çaplı kanalizasyon borularında oluşan çok sert ve güçlü kanalizasyon tıkanıklığında kullanılan bir kanalizasyon açma yöntemidir. Büz kanalizasyon borularında, korige kanalizasyon borularında ve geniş çaplı plastik borularda meydana gelen kanalizasyon tıkanıklığında, tıkanan kanalizasyonu açmak için kullanılır.

Basınçlı su ile kanalizasyon açma işlemi, daha çok düz boru hatlarında kullanılır. Nedeni ise basınçlı su makinaları kanalizasyon borusuna 100 bar ile 300 bar arasında basınç uygular. Boru çapı küçüldükçe basınç daha etkili olur. Düz olmayan dirsekli - kavisli kanalizasyon borularında tercih edilmez.

Basınçlı Su ile Kanalizasyon Açma

Çok zorlu kanalizasyon tıkanıklıklarında kısa zaman da açabilen etkili bir sistemdir. Basınçlı su ile kanalizasyon açma yöntemi, kamyon üzerine montaj edilmiş mobil bir sistemdir ve belediyeler tarafından en fazla tercih edilen kanalizasyon açma yöntemidir.

Su ve kanalizasyon idareleri, belediyelere ait olan kanalizasyon hizmetlerini gerçekleştirirler. Apartman ve daire içerisinde oluşan küçük çaplı kanalizasyon ve atık su tıkanıklıklarında basınçlı su yöntemi kullanılmaz. Nedeni ise atık su tesisatında bulunan  dirsek ve çatallara yani bağlantı sistemine zarar vermesi istenmediği için pek tercih edilmez.

Basınçlı Su ile Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon temizleme araçları genel olarak kamyon üstüne montajlı oldugu için bu sistem, kamyonun rahatlıkla girebileceği ve manevra yapabileceği geniş alanlarda kullanılabilir. Basınçlı su ile kanalizasyon açma işlemi hızlı ve pratik bir kanalizasyon açma yöntemidir. Bu sitem, kanal açma işleminde önem teşkil eder...

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu