Hizmetlerimiz

Pis Su Tahliyesi

Kanalizasyon temizliği ve bakımı yapılmayan kanalizasyon sistemlerinde, zamanla oluşan  kanalizasyon tıkanıklığı pis su baskınlarına neden olmaktadır. Üst kattan kullanılan atık sular alt kattaki konut, işyeri, zemin katta bulunan kömürlük, sığınak, depo  bölümlerinde atık su taşması ve pis su baskınlarını oluşturur.

Pis su baskınına ilk müdahale atık suyun pompalarla tahliye edilmesi işlemi ve pis su tesisatında oluşan tıkanıklığın dijital cihazlar yardımıyla açılmasıdır. Pis su tahliyesi esnasında atık suların çalışan bir pis su tesisatına yönlendirilmelidir. Rastgele etrafa ve çevreye tahliye edilmemesi gerekir. Sebebi ise çevreye ve insan sağlığına gelecek zararı engellemektir.

Pis su baskını meydana geldiğinden itibaren, tahliye edilmediği takdirde; pis koku, mikrop ve bakteri, antihijyenik bir ortam, haşere ve kemirgen canlılar, eşya ve malzeme zaiyatı var olduğu gibi; yapıda bulunan demirlerin çürümesine, duvarların kabarmasına, tamirat ve onarım maliyetine neden olur.
     

Pis su baskını sonucunda hasara uğrayan eşya, araç ve gereçleriniz kullanılamayabilir. Ankara genelinde atık su ve temiz su baskınlarında su tahliye işlemi firmamız tarafından yapılır.

Pis Su Baskını

Pis Su Baskını

Pis Su Tahliyesinde Kullanılan Pis Su PompasıPis Su Pompası

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu