Hizmetlerimiz

Ankara Kanalizasyon açma

Ankara kanalizasyon tıkanıklığı açma. Belirli aralıklarla temizlenmeyen ve bakımı yapılmayan kanalizasyonlarda atıkların etkisiyle beraber, kanalizasyon tıkanıklığı meydana gelir.Kanalizasyon açma hizmaetlerimiz Ankaranın tüm ilçelerinde gün ve saat farkı olmadan sürmektedir. Ankarada kanalizasyon açma işinde lider kuruluş remar bir ANKARA kanalizasyon açma firmasıdır.

Kanalizasyonlar, insan vücudunundaki atıkların biriktirildiği ve şehir çevresinden uzaklaştırmak için kullanılan sistemlerdir. Fakat bu sistemlere yabancı atıkların atılması, yemek kalıntılarının atılması veya zamanla diğer nedenler sonucunda katılaşan maddelerin boru içini kaplamasıyla kanalizasyon tıkanması meydana gelir.

Kanalizasyon tıkanıklığı genellikle yatay pis su borularında ve yatay pis su borularına bağlı 90° 

dirseklerde ve çatallarda farklı nedenler sonucunda suyun akış hızının düşmesiyle oluşur. 

 

Kanalizasyon tıkanıklığı meydana geldiğinde pis sular, kanalizasyona ulaşmaz ve en yakın çıkış noktasından taşar. Evin işyerinin ya da binanın statik aksamlarına, yapı malzemelerine ve iç dekorasyonuna büyük derecede zarar verir. Bu nedenle sizlere büyük masraflara ve zaman israfına neden olur. Ayrıca yapıdaki insanların günlük ihtiyaçlarının aksamasına yani tuvalet, banyo, temizlik ihtiyaçlarının karşılanamamasına neden olmaktadır.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon tıkanıklığı gerçekleştiğinde bu zararların olmaması için en kısa zamanda sisteme müdahale edilerek kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştirmesi gerekir.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

 Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

 

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon tıkanıklığı bulunan yer kesinleştiğinde; Spiral, tıkalı olan kanalizasyon borusuna yerleştirilerek, makine kuvveti ile kanalizasyon borusu içinde ilerleyerek tıkanıklığa neden olan maddeleri parçalayarak sistemin dışarısına çıkartır.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açarken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  • Kanalizasyon kapağı etrafa zarar verilmeden açılmalı ve logar metan gazı oluşumuna karşı havalandırılmalıdır.
  • Tıkalı olan kanalizasyona yapılan müdahale mümkün olduğunca kanalizasyona inmeden yapılmalıdır.
  • Kanalizasyon tıkanıklığı açıldıktan sonra bol miktardsa su kullanılmalı kanalizasyon borusunda bulunan atıkların temizlmenmesi sağlanmalıdır.
  • Tıkanıklık giderildikten sonra, kanalizasyon tıkanıklığı oluşturan haşere delikleri kapatılmalıdır.
  • Duvardan ya da tavan altından geçen kanalizasyon borusunda kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi yapılırken su tahliyesinin çevreye taşması engellenmelidir.
  • Hiç bir şekilde dirsekli, kavisli ve çatal bulunan borularda kanalizasyon tıkanıklığı açmak için su jeti kullanılmamalıdır.
  • Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi bittikten sonra dezenfektasyon yapılmalı ve atıklar çift poşete konularak şehirden uzaklaştırılmalıdır.

Sizlerde " Ankara kanalizasyon tıkanıklığı açma, kanalizasyon nasıl açılır, Ankara kanalizasyon açma firması " gibi sorularla karşı karşıya geliyorsanız size bir telefon kadar yakınız...

 

Kırmadan dökmeden son teknoloji cihazlarla kanalizasyon tıkanıklığı açıyoruz...

Ankara kanalizasyon açma firması olarak Keçiören iÇankaya,Yenimahlle,Mamak, Altındağ,Pursaklar, Çubuk,AkyurtiSincan,Etimesgut,Gölbaşı,Elmadağ,Polatlı,kahramankazan ,ve diğer ilçelerdekanalizasyon açma hizmeti sunmakyız.

 

 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu