Hizmetlerimiz

Kanalizasyon Borusu Temizliği

Tarih: 16/03/2016

Kanalizasyon borusu temizliği yapılarda kullanılan pissu ve kanalizasyon tesisatının , özelliğini korumak için makina yapılan boru temizliğidir. Amaç kanalizasyon borularının tıkanmaması ve uzun yıllar yeni gibi kullanılmasıdır. Temizlenmiş

 Kanalizasyon Borusu Temizliği

 Kanalizasyon borusu temizliği, konut larada, binalarda , sitelerde, işyerlerinde,yeni yaygınlaşmaya başlamıştır. Altyapı, tesisat, pissu kanalizasyon boruları genelde döşeme ve kaplama altındadır,Değişimi ve onarım maliyeti yüksektir.Değişim ve onarım maliyetini oluşmaması için , kanalizasyon borularının temizliği günümüze ve gelecekte önemini artıracaktır.Ticari faaliyet gösteren  isletmeler ve fabrikalar kanalizasyon borusu temizliğini düzenli zaman aralıkları ile yaptırmaya önem vermektedirler.Ticari işletmeler, üretimi ve  eleman performansını süşürmeyi istemeler.Diğer yandanda çalışan bir işletmeyi anlık  nedenlerle tadilat ve onarıma  götürüp. Mali  açıdan kayıp ve zamanı boşa  harcamazlar.

 Konutlar açısından kanalizasyon borusu temizliği,ise apartmanlar yerini siteye  bırakmıştır.Apartmanlar az katlı yapılardır .Bir apartmanda yirmi ,otuz daire çok  büyyük konut  sayılırken .beş veya altı kat yüksek diye tabir ediliyordu. Site yaşamı daha çok katlı ve daha konforludur. Bir sitede oniki , anlatı yirmi kat olabilir  alt yapısı , kanalizasyonu , pissu tesisatı, buna göre dizayn edilir. bir mutfak yada tuvalet , banyo borsunu,yeni göre yirmi  aile aynı anda kullanır.  Kanalizasyon  ve pissu tesisatı bu kapasitede olmalıdır. Kanalizasyon ve pissu tesisatı nın , kapasite kullanımı düşmemesi için kanalizasyon boruları temizliği  düzenli yapılmalıdır.

 Aksi tektirde , konut sahipleri lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı ,klozet tıkanıklığı ve kanalizasyon tıkanıklığı ile karşılaşır. pissu  baskını ile ansızın karşı karşıya kalabilirler. Banyo ,wc , mutfak  gibi alanları geçici olarak kullanamazlar. Ankara gibi büyük ve nüfus yoğunluğu fazla  yaşam alanlarında kanalizasyon borularını temizliği  oldukça  önemlidir.

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu