Hizmetlerimiz

Ankara Süzgeç Tıkanıklığı Açma

Banyo kullanım açısından sık kullanılan alanlardan olduğu için aşınan su boruları zamanla kullanılan sularda bulunan kireç ve banyoya atılan saçlar, şampuanlar beraber tutunan kirler zaman içersinde banyo boru hatlarında süzgeç tıkanmasına sebep olur. Firmamız tarafından yapılan banyo tıkanıklığı açma işlemleri kırmadan banyo açma ve isteğe bağlı kameralı boru görüntüleme de yapılmaktadır. Banyo tıkanıklığı robot makine kullanılarak kolay, hızlı ve etrafa zarar verilmeden açılmaktadır. Ankara

Süzgeç neden tıkanır ?

Hepimizin bildiği gibi süzgeç atıklar ile tıkanır. Organik insan atıkları, temzlik bezleri, paspas ipleri, kağıt ve plastik parçaları, iç mekânlarda süzgeçlerin tıkanma nedenleridir. Teras, balkon ve bina çevresinde bulunan süzgeçlerde tıkanma nedeni ise yaprak, dal parçaları, ambalaj atıkları, tozların katmanlaşması ile oluşan kist tabakası, çamur süzgeçlerinde oluşan çamurun sertleşmesi gibi nedenlerdir.

Süzgeç tıkanıklığı yapan saç ve kıllar.

Süzgeç tıkanıklığının bir nedeni ise duş içerisine bulunan süzgecin sabun ve şampuan atıkları ile dökülen saçların kitleleşmesinin bir sonucudur. Süzgeç atık su tesisatı yapılırken tesisatta 90° dirsek adedinin fazla olması, atık su kolon borusuna bağlanan çatal sayısının çok olması, süzgeç tıkanıklığının başka bir nedenir.

Ankara banyo süzgeç tıkanıklığı açma

Ankara Logar Temizleme Kanal Açma Her Türlü Tıkanıklık Açma

En çok yapılan tesisat yanlışlarından biriside atık su süzgeçi ile yağmur süzgeçlerinin aynı pis su borusuna ve hatta aynı atık su logarına bağlantı yapılmasıdır. Yemekhane resourant, fastfood gibi toplu yemek üretilen alanların mutfağında bulunan atık su süzgeçlerinin dökülen yemek parçaları, bulaşık parçaları ve çeşitli gıda maddelerinin geniş çaplı süzgeci tıkaması bir başka tıkanma nedenidir.

Kazan dairesinde bulunan süzgeçte ise kazan tahliye suyunda kireç ve pasların atık su borusunda ve süzgeçte katmanlaşarak tıkanmasına zemin oluşturduğu gibi kömür parçaları ve küllerde süzgeç tıkanıklığına neden olur.

Süzgeç gideri faal çaılışır durumda

Süzgeç Tıkanıklığı Oluşumunun Sonucu;

Süzgeç tıkanıklığı sonucunda banyoda oluşan  durum.Zemine akan su zeminde toplanır ve kalır.

Süzgeç Tıkanıklığı nasıl açılır ?

Süzgeç tıkanıklığı açma işi robat makine ve makinenin çeşitli çaplarlardaki helezonik  çelik yayları vasıtası ile çelik yayın süzgeç borusunun içinde ilerleyerek tıkanıklığı oluşturan cisimleri parçalaması ile su akıntısının sağlanması neticesinde süzgeç tıkanıklığı açılmış olur.

Süzgeçi tıkayan maddeler  gider borunun içinde parçandıktan son rögara dökülür. Rögarın tıkanmaması için ise sügeç tıkanıklığı açıldıktan sonra süzgeçe bir kaç kova döküerekrögar içindeki atıkların tahliyesi sağlanmalıdırki süzgeç tıkanıklığı tekrar  etmesin.

Süzgeç Tıkanıklığı Açma Ankara

Süzgeç Tıkanıklığı Açma İşlemi

Ankara süzgeç tıkanıklığı makina ile açma işlemi.

Süzgeç Tıkanıklığı Açma İşlemi

Ankara süzgeç tıkanıklığı açma .

Süzgeç Tıkanıklığı Açma İşlemi

Unutmayalım ki süzgeç her nerede olusa olsun tıkandığı anda su tahliyesi görevini yerine getirme işlemini  yapamaz ve sizlere yüksek miktarda bakım onarım masrafı çıkarabiilir.

Yer süzgeçlerini çöplük gibi kullanmak iplipaspas sularını,temizlik malzemelerinin ambalaj ve atılarını,süpürülen zeminlerin toz ve pisliklerini , süzgecin içine süpürmek  süzgeç tıkanıklığını kasıtlı yapmak süzgeçi tıkadığı gibi süzgecin ana gider borusunuda tıkanmasına sebebiyet verir.

Ankara teras süzgeçi tıkanıklığı açma  hizmeti

İstanbul Kırmadan Tıkanıklık Açma 0535 4229656 Kaya Tesisat

 Süzgeç tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığının  en yakın haberxixi ve belirtisidir. Çünkü yer süzgeçleri hemen hemen kanalizasyona en yakın seviyededir. Ankara genelinde süzgeç tıkanıklığı açma  hizmeti veren firmamız .Ankara,nın tüm ilçelerinde daima süzgeç tıkanıklığı sorunlarınızı hasarsız gidermektediir.

 Ankara süzgeç tıkanıklığı açma  çaılışmalarından görütüler

banyo  içindetıkalı süzgeç açılmasıy

Tıkalıanan süzgeç giderinin açılması işlemi başarı ile sağlanmıştır.

Ankara çamur süzgeci tıkanıklığı açma

Çamur süzgeçleri  genelde yapı dışındaki çevreye gelen yağmur ,kar,yıkama, sularının tahliye için kullanılan  su toplayıcı ve iletici sistemlerdir. Çevresel nedenler ve açık alande bulunması nedeni ile bu süzgeçler yaprak, toprak,kum, gibi maddeler çamur süzgecinde tıkanmaya sebep olur. Tıkanan süzgeç ise dış zeminde toplanan suları tahliye edemez.Çamur süzgeçi makina ile açıldığı zaman  zemindeki suları tahliye etme görevini sürdürmektedir.

Ankara çamur süzgeçi açmna işlemi sonrası totoğrafı

Ankara,Keçiören,Yenimahalle,Çankaya,Gölbaşı,Etimesgut,

Sincan,Altındağ,Batıkent ,Çayyolu ,Mamak, Elmadağ ,Hasanoğlan

Mamak,Pursaklar,Akyurt,Çubuk,Kahraman kazan ,ilçelerimizve Ankara,nın tüm ilçelerinde süzgeç tıkanıklığı açma işi yapmaktayız.

Tagg: Ankara süzgeç tıkanıklığı açma,Aakara süzgeç açma,Ankara banyo süzgeci acma,Ankara balkon süzgeci acma.Ankara teras süzgeç tıkanıklığı açma,Ankara Yağmur süzgeci tıkanıklığı acma Ankara zemin süzgeci açma.Ankara suzgec acma,Ankara suzgec tıkanması acma.

 

 

 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu