Hizmetlerimiz

Ankara Kanalizasyon Temizleme

 
Akyurt kanalizasyon temizleme hizmetleri akyurtAltındağ kanal boru temizliği AltındağAltındağ kanalizasyon temizleme hizmetleri,Ankara kanalizasyon firmasıAnkara Kanalizasyon Bakımı Ankara Kanalizasyon YıkamaAnkara yağmur suyu kanalizasyonu temizlemeÇankaya kanalizasyon temizleme hizmetleri çankayaÇankaya kanal boru temizliği ÇankayaEtimesgut kanal boru temizliği EtimesgutEtimesgut kanalizasyon temizleme hizmetleri etimesgutGölbaşı kanal boru temizliği gölbaşıGölbaşı kanalizasyon temizleme hizmetleri gölbaşıKanalizasyonda YağlanmaKeçiören Kanal Boru Temizliği keçiörenKeçiören kanal temizleme hizmetleri keçiörenMamak kanal boru temizleme mamakMamak kanalizasyon temizleme hizmetleriPursaklar kanal boru temizliği PursaklarPursaklar kanalizasyon temizleme hizmetleri pursaklarSincan kanalizasyon borusu temizliği sincanSincan kanalizasyon temizleme hizmetleri sincanYenimahalle kanal boru temizliği yenimahalleYenimahalle kanal temizleme hizmetleri yenimahalle
 
 

Son Yazılar

 
.Çankaya kanalizasyona çekvalf montajı çankaya Banyo giderlerinden gelen pis kokular ve çözümleri Ankara Kanalizasyon temizliği neden önemlidir. Amkara çekvalf montaj ustası Ankara Ankara çekvalf takma ustası Ankara 0536 859 85 05 Ankara çekvalf montajı Çekvalf nedir nasıl çalışır ? Etimesgut çekvalf montajı etimesgut Keçiören Çekvalf Montajı Keçiören Ankara kanalizasyon ( Lağım ) Kokusu tespiti Ankara Covid 19 izin belgeli ANKARA KANAL AÇMA Ankara musluk batarya satışı montajı Ankara klozet Çekvalfi Montajı ve Satışı Ankara kollektör montajı.satışı ve değişimi kanalizasyon borusu tıkanması nasıl olur ? Pimaş kanalizasyon temizleme kapağı Ankara Rothenberger Katalog
 
 

Ankara Kanalizasyon Temizleme

Ankara Kanalizasyon Temizleme Hizmetleri. Yer altında bulunan kanalizasyonlar gün geçtikçe dolmakta ve deforme olmaktadır.

Dolmuş ve deforme olmuş kanalizasyonları zamanla tıkanıklıklar meydana getirmektedir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için belirli aralıklarla kanalizasyonların temizlenmesi gerekmektedir.

Kanalizasyon temizleme, dolu olan kanalların hidrolik akışının sağlanabilmesi, kokulara sebebiyet vermemesi ve taşma riskine engel olmak için temizlenmesidir.

Kanalizasyon temizleme işlemi geçmişte ilkel yollardan yapılmaktaydı ve birçok zorlukla karşılaşılmaktaydı. Zaman içinde gelişen teknoloji ile kanalizasyon temizleme işlemi sorun olmaktan çıkmıştır. Nedeni ise teknolojinin gelişmesi ile kanalizasyon temizleme araçlarının ortaya çıkmasıdır. Bu sayede geçmişte olduğu gibi her sokak başında kazı yapılmaktan vazgeçildi ve bu araçlarla tıkanılan yer tespit edilerek, sorunu en hızlı ve en kolay yoldan çözüme ulaştırmaktadır.

Kanalizasyon temizleme, büyük çaplı kanalizasyon hatlarının bulunduğu sokak ve caddelerde belediyeler ve il özel idareleri ya da belediylere bağlı bulunan su ve kanalizasyon idare müdürlükleri tarafından düzenli zamanlarda yapılmaktadır. Ani kanalizasyon tıkanıklığı durumunda ise su ve kanalizasyon idarelerinden hizmet isteyebilirsiniz.

Bina ya da özel mülklerde parsel alanı içerisinde bulunan kanalizasyonların temizliği mülk sahipleri tarafından yaptırılmaktadır. 

Kanalizasyon Temizleme Nasıl Yapılır ?

   A) Basınçlı Su Basınçlı Su ile Kanalizasyon Temizleme

- Bu sistem geniş çaplı kanlizasyonlarda kullanılır.

-  Logar kapağı açılarak basınçlı su hortumu, logardaki kanalizasyon borusuna gönderilerek su basıncı salgılanır.

- Suyun itme ve parçalama kuvveti ile kanalizasyon borusunda bulunan pislikler en yakın logara aktarılır.

- Diğer logara itilen bu pislikler vakum yöntemi ile tahliye edilir.

 Kanalizasyon Temizleme

B) Spiral Sistemi ile Kanalizasyon Temizleme 

- Bu yöntem küçük çaplı, kavisli ve dirsekli kanalizasyon sistemlerinde kullanılır. Etkili ve hızlı bir yöntemdir.

- Kanalizasyon borusuna müdahalenin kolay olduğu temizleme kapağı ya da ucu açık bir borudan makinin spirali kanalizasyon borusuna gönderilir.

- Boru içerisinde oluşan pislikler ve atıkları devir ve tork ile parçalayarak en yakın logar bacasına gönderir. 

- En yakın logar bacasına gönderilen bu atıklar manuel olarak çevreden uzaklaştırılır

 

 

 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu