Hizmetlerimiz

Ankara Kanalizasyon Görüntüleme

Pimaş borusunun tıkanmasıyla oluşan kanalizasyon tıkanıklığı büyük sorunlara neden olabilmektedir.Kanalizasyon borusu görüntüleme sayasinde boru görüntelenerek kanalizasyon borusu hasarı tesbiti yapılmaktadır. Ankara kanalizasyon görüntüleme remar inşaat güvencesi ile hizmetinizde.

Tıkanan  boruyu açmak eskiden olsa neredeyse imkansızdı. Fakat günümüzde gelişen teknoloji ile bu sorunu halletmek çok basit bir hâle geldi. Kanalizasyon tıkanıklığını açmak için ilk aşama kanalizasyon görüntülemedir.

Kanalizasyon hatlarının mevcut durumunun tespit edilmesi için kanalizasyonların görüntülenmesi gerekir. Kanalizasyon görüntüleme, kanalizasyon içindeki problemlerin tespit edilmesinin en kolay yoludur. Robot kamera ile alınan görüntüler dijital ortamda kayıt edilir. İleri zamanlarda da kullanmak üzere detaylı kanal görüntüleme raporları hazırlanır.

Rem-Ar firması olarak kanalizasyon görüntüleme işlemini yaparken "RIDGID® MicroDrain" adlı cihazı kullanmaktayız. Cihazımız son teknoloji ve HD görüntü vermekle beraber sizlere üstün hizmet vermemizi sağlayan Amerikan teknolojisine sahiptir.
 
RIDGID® MicroDrain

Kanalizasyon Görüntüleme

 

Kanalizasyon Görüntüleme Hangi Durumlarda Yapılır?

  • Kanalizasyon tıkanıklıklarının sık tekrar ettiği durumlarda,
  • Kanalizasyon hatlarından su sızdığı zamanlarda,
  • Kanalizasyon tıkanıklıklarının açılmadığı zamanlarda,
  • Bilinmeyen logarların yerini tespit etmek için,
  • Boru hatlarının güzergahını takip etmek ve ortaya çıkarmak için,
  • İnşaatlarda pis su tesisatı döşendikten sonra, tesisatı kontrol etmek için,
  • Şüphe üzerine kanalizasyon borularında kırık, çatlak, çökme, kopma, ek parçaların arızalarını görüntülemek için.

Kanal görüntüleme masraflarınızı ve onarımınızı minimuma indirmeniz için teknolojinin sizlere sunmuş olduğu ideal bir tespit yöntemidir.

Rem-Ar firması olarak kanal tıkanıklığını son teknolojik cihazlar, kalifiye elemanlar ile birlikte; hijyenik, çevre dostu, ekonomik, pratik ve serilik ekseninde görüntülemekteyiz. Kanalizasyon görüntüleme işleminizi başınız ağrımadan kolayca gerçekleştirme talebinize karşılık hizmet vermek için sizlere bir telefon kadar yakınız...

Kanalizasyon Görüntüleme

Kanalizasyon Görüntüleme

 

 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu