Hizmetlerimiz

Ankara Kanalizasyon Görüntüleme

Pimaş borusunun tıkanmasıyla oluşan kanalizasyon tıkanıklığı büyük sorunlara neden olabilmektedir.Kanalizasyon borusu görüntüleme sayasinde boru görüntelenerek kanalizasyon borusu hasarı tesbiti yapılmaktadır. Ankara kanalizasyon görüntüleme remar inşaat güvencesi ile hizmetinizde.

Tıkanan  boruyu açmak eskiden olsa neredeyse imkansızdı. Fakat günümüzde gelişen teknoloji ile bu sorunu halletmek çok basit bir hâle geldi. Kanalizasyon tıkanıklığını açmak için ilk aşama kanalizasyon görüntülemedir.

Ankara kanalizasyon görüntüleme,kanalizasyon ve pimaş borularda oluşan  hasar, yağlanma ve çamurlaşma,kırık göçük, ezilme gibi durumların  kamerlı görüntüleme sayesinde yer tepiti,hasar analizi ile kanalizasyon ve atıksu sisteminin muayene  edilmesi  işleri  firmamızca yapılmaktadır.

Kanalizasyon hatlarının mevcut durumunun tespit edilmesi için kanalizasyonların görüntülenmesi gerekir. Kanalizasyon görüntüleme, kanalizasyon içindeki problemlerin tespit edilmesinin en kolay yoludur. Robot kamera ile alınan görüntüler dijital ortamda kayıt edilir. İleri zamanlarda da kullanmak üzere detaylı kanal görüntüleme raporları hazırlanır.

Ankara ili genelinde eski yapılar çoğunlıkta olmakla beraber Ankara,nın en kalabalık  ilçesidir. her binanın kendisine göre atıksu ve kanalizasyon sisteminde  zaman zaman trkanıklıklar oluşabilir  kanalizasyon sistemi yer altında olduğu için  çeşitli arızalar ve bozulmalar öeydana gelebilir. Bu gibi durumlarda kanal  görüntüleme işlemi  mutlaka yapılmalıdır.Kanaldaki  anlık oluşan  arıza  kanal görüntüleme sayesinde açığa çıkartılması gerekir.

Rem-Ar firması olarak kanalizasyon görüntüleme işlemini yaparken "RIDGID® MicroDrain" adlı cihazı kullanmaktayız. Cihazımız son teknoloji ve HD görüntü vermekle beraber sizlere üstün hizmet vermemizi sağlayan Amerikan teknolojisine sahiptir.

Ankara kanal görüntüleme sistemi ile apartmanınız , eviniz ,sitenizve işyeriniz ile ilgili gider borularında çatlak ,kırık, su kaçırma,damlatma,tıkanıklık, gibi sorunlar  aklınızı meşgul etmeyecek kanal  ve boru görtüntüleme kamerası pimaş boru içi  ve ek parçalarını  gözünüzle sağlam olup olmadağına görüp  kanaat edeceğiz.

 
RIDGID® MicroDrain

Kanalizasyon Görüntüleme

 

Kanalizasyon Görüntüleme Hangi Durumlarda Yapılır?

  • Kanalizasyon tıkanıklıklarının sık tekrar ettiği durumlarda,
  • Kanalizasyon hatlarından su sızdığı zamanlarda,
  • Kanalizasyon tıkanıklıklarının açılmadığı zamanlarda,
  • Bilinmeyen logarların yerini tespit etmek için,
  • Boru hatlarının güzergahını takip etmek ve ortaya çıkarmak için,
  • İnşaatlarda pis su tesisatı döşendikten sonra, tesisatı kontrol etmek için,
  • Şüphe üzerine kanalizasyon borularında kırık, çatlak, çökme, kopma, ek parçaların arızalarını görüntülemek için.

Kanal görüntüleme masraflarınızı ve onarımınızı minimuma indirmeniz için teknolojinin sizlere sunmuş olduğu ideal bir tespit yöntemidir.

Rem-Ar firması olarak kanal tıkanıklığını son teknolojik cihazlar, kalifiye elemanlar ile birlikte; hijyenik, çevre dostu, ekonomik, pratik ve serilik ekseninde görüntülemekteyiz. Kanalizasyon görüntüleme işleminizi başınız ağrımadan kolayca gerçekleştirme talebinize karşılık hizmet vermek için sizlere bir telefon kadar yakınız...

Kanalizasyon Görüntüleme

Ankara kanal görüntüleme sistemi ile görünmeyen kanalizasyon hatları ve  logarlar kanalizasyon boruları kamerlı kanal görüntüleme sayesinde  artık  görünür ve kontrol edilir bir hale gelmiş ve alt yapı kontol altına alınmıştır. Kanalizasyon boruları kanalizasyon sistemi istediğiniz zaman görüntüleme kontrolü yapılabilir.

Kanalizasyon Görüntüleme

 

 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu