Hizmetlerimiz

Ankara kanal arıza

Tarih: 24/05/2016

Ankara kanal arıza hizmetleri. Kanal arıza kanalın devre dpşı kalması ve işlevini yapmamasıdır. Kanal arıza oltuğu zaman ne yapılmalı. Arıza ya kim müdahale etmeli. Kanal arıza nasıl giderilir. Kanal arıza çözümleri nelerdir.Firmamız ankara'da kanal

Ankara kanal  arıza

Kanal arıza kanallarlarda oluşan küçük ve büyük çaplı hasarların gelei olarak bilinir. Arıza esnasında kanal  pissu tahliyesi yapılamaz. insan hatyatı olumsuz etkilenir. Kanalda anlık oluşan bir tıkanıklık yada geri tepme kanalda  oluşan bir arıza çeşididir. Kanal arıza  işlemine ,önce mevcut logar ları kontrol ederek başlayabilirsiniz. Yada  ASKİ yi arayarak arıza bildirimde bulunabilirsiniz. Beledite kanalında oluşan arıza, Aski  hizmetleri ile  giderilir. Fakat  meydana gelen kanal arızası bina içinde,ve dairenizde ise bu işlem kamu tarafından sağlanmaz .İç hat kanallarda oluşan arıza gidarimi özel firmalar tarafından çözüme kavuşturulur Bina iiçi kanal arıza  işlerine profesyönelce  müdahale ediyor ve arızalı bölgede kazısız işlem uyguluoruz .Kanal tıkanıklığı arızaya neden olur . Kanal açma işlemi ise arızayı sonlandırır. Kanal arıza  su kaçağı ve su baskına  yol açtığı gibi. nedeni bulunmayan arıza ise nem ve kötü kokuyu bereberinde getirir.

Kanal arıza cihazları

Ankara'da oluşan kanal arızalarınızın çözümü için engin tecrübemizin yanında dünyada kalitesi ve güvenilirliği kanıtlanmış  cihaz ve ekipmanlar kullanıyoruz. Kanal arıza cihazlarının yardımıyla kanalları  inceleyip boruları takip ediyor  kanal sorunlarını çözüyoruz. Gelişmiş cihazlar sayesinde boru ve tesisatımızı koruyoruz.

 

 

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu