Hizmetlerimiz

Ankara Kanalizasyon Tamiri

Kanalizasyon tıkandığında ya da tuvalet, klozet, lavabo gibi pis su sistemlerini kullanamadığımızada mevcut kanalda bir arıza oluşur ve oluşan arızanın giderilmesi gerekir.

İlk yapılması gereken kanalizasyon sistemindeki arızanın nedenini araştırmak ve arızanın kaynağını netleştirmektir. Bu konuda boru görüntüleme kamerası kullanılabilir. Problemli bölge duruma göre lokal bir kırım ya da kazım yapılarak boru ortaya çıkarılır. Borudaki çökme   ya da kırılma sağlam bölgeye kadar ekleme ya da değişim yapılır.

"Neden kanalizasyon tamir edilir?" sorusuna ise kanalizasyon tamiri ile çözülecek küçük bir sorun yeni kanalizasyon yapmaktan daha kısa süreli ve az masraf gerektirir ve kırmadan yüzeysel bir hat çekip kanalizasyon logarına bağlamak daha pratiktir. Unutmayalım ki  tamir işlemi geçici bir uygulamadır ve tamiri yaparken boru cinsi ve çapına göre yapılmalı uygulama talimatına göre uygulanmalıdır.

Sonuç olarak kanalizasyon tıkandı ya da lavabodan su gitmiyor, süzgeçten koku geliyor  gibi sebeplerden dolayı kanalizasyonu yenilemeniz gerekmez. Tıkanıklık açılır ve kanalizasyon tamiri yapılır.

Kanalizasyonda oluşan  hasarı belirleyen firmamız .Ankara genelinde kanalizasyonunuzu uzman lıkla tamir eder. Kanalizasyon sırunlarınız  ciddi bir şekilde  ortadan kalkar.

 

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu