Hizmetlerimiz

Ankara Logar Temizleme

İnşaat sektörünün süratli geliştiği ve Ankara gibi eski yaşlı binaların sayılarının hayli çok olduğu aynı orantıda nüfus artışını göz önününde bulundurursak günlük hayatta kullandığımız konut ve işyerlerinde kullandığımız kanalizasyon sistemi ise biz kullanıcılar olarak bie kez daha önem kazanmaktadır. 

Günlük hayatta sıkça kullandığımız lavabo, klozet, tuvalet, duş, süzgeç, çamaşır makinesi, bulaşık makinesinde kullandıgımız temiz sular kanalizasyona pis su boruları vasıtası ile ulaşır.

Atık sular şehir kanalizasyonuna gitmeden önce bina kanalizasyonunun bağlı bulunduğu logara dökülerek süzme ve ayrışma işlemi görür. Sudan ağır katı atıklar logar kuyusunun dibine çöker.

Logar  süzme derinliği kadar katı atık alır. Logarda birken teressubat belirli zaman aralıkları ile logardan logar temizleme işlemi ile tahliye edilir. Logarda biriken atıklar tahliyesi sağlanmaz, logar temizliği yapılmaz ise logar tıkanır. Kanalizasyon borularının bağlı olduğu kanal işlemini yerine getiremez  ve şaşkınlık verici sonuçlar karşınıza çıkabilir

Logar temizliği günümüzde apartman ve sitelerde, mutfaklarda yapılmakta ve dökülen yemek yağları, borulara yapışan deterjan kalıntıları, bulaşık teli, sünger parçaları tuvalet kağıdı ve ıslak mendillerin bol kullanılması logar temizliğini daha kısa zaman aralıkları ile yapılması gerektiği gerçeğini karşımıza çıkarmaktadır

Ankarada logar temizliği işinde Rem-Ar siz değerli müşterilerimize bir telefon uzaklıkta..

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu