Hizmetlerimiz

Ankara Kanalizasyon Temizleme

 
Akyurt kanalizasyon temizleme hizmetleri akyurtAltındağ kanal boru temizliği AltındağAltındağ kanalizasyon temizleme hizmetleri, altındağAnkara kanalizasyon firmasıAnkara Kanalizasyon Bakımı Ankara Kanalizasyon YıkamaAnkara yağmur suyu kanalizasyonu temizlemeÇankaya kanalizasyon temizleme hizmetleri çankayaÇankaya kanal boru temizliği ÇankayaEtimesgut kanal boru temizliği EtimesgutEtimesgut kanalizasyon temizleme hizmetleri etimesgutGölbaşı kanal boru temizliği gölbaşıGölbaşı kanalizasyon temizleme hizmetleri gölbaşıKanalizasyonda YağlanmaKeçiören Kanal Boru Temizliği keçiörenKeçiören kanal temizleme hizmetleri keçiörenMamak kanal boru temizleme mamakMamak kanalizasyon temizleme hizmetleri mamakPursaklar kanal boru temizliği PursaklarPursaklar kanalizasyon temizleme hizmetleri pursaklarSincan kanalizasyon borusu temizliği sincanSincan kanalizasyon temizleme hizmetleri sincanYenimahalle kanal boru temizliği yenimahalleYenimahalle kanal temizleme hizmetleri yenimahalle

Son Yazılar

 
Ankara,da kanalizasyon çekvalfi satan firma .Çankaya kanalizasyona çekvalf montajı çankaya Banyo giderlerinden gelen pis kokuların tespiti ve çözümleri Ankara Kanalizasyon temizliği neden önemlidir. Amkara çekvalf montaj ustası Ankara Ankara çekvalf takma ustası Ankara 0536 859 85 05 Ankara çekvalf montajı Çekvalf nedir nasıl çalışır ? Etimesgut çekvalf montajı etimesgut Keçiören Çekvalf Montajı Keçiören Ankara kanalizasyon ( Lağım ) Kokusu tespiti Ankara Covid 19 izin belgeli ANKARA KANAL AÇMA Ankara musluk batarya satışı montajı Ankara klozet Çekvalfi Montajı ve Satışı Ankara kollektör montajı.satışı ve değişimi kanalizasyon borusu tıkanması nasıl olur ? Rothenberger Katalog

Ankara Kanalizasyon Bakımı

Kanalizasyon bakımı, kanalizasyon sisteminin düzenli çalışması için belirli zaman aralıkları ile yapılması gereken bir işlemdir. Kanalizasyon bakımını yapan firmanın elemanlarının uzman olması ile beraber gerekli teknolojik alet ve ekipmanlara sahip olması ve kanalizasyon bakımının yapılacağı zamanı dikkatli bir şekilde takip etmesi gerekir. Ayrıca kanalizasyon bakımını yapacak firma, atık su kullanımını engellememelidir ve kullanıcıları mağdur etmemelidir.

Kanalizasyon bakımını yaparken önce logar kapakları açılır ve logarlar tek tek temizlenir. Logara giden su akışı tespit edilir. Kanalizasyon borularında bulunan atıklar ve yapışan cisimler kanalizasyon borusundan tahliye edilir. Kanalizasyon borsunun düzenli çalışması sağlanır.

Kanalizasyon bakımı yapıldığı takdirde kanalizasyonların hidrolik akışının sağlanmalıdır. Kanalizasyonların hidrolik akışı sağlandığında, kanalizasyon sisteminde oluşabilecek kanalizasyon tıkanılklığının ve kanalizasyon tıkanıklığınıdan oluşabilecek hasarların önüne geçilir.

Kanalizasyon bakımının yapılmasının amacı; Kanalizasyon sisteminin kullanım ömrünü uzatmaktır. Kanalizasyon bakımı kanalizasyon  sisteminin uzunluğu ve büyüklüğüne göre zaman aralıkları değişkenlik gösterir. Kanalizasyon sistemi çok uzun ve geniş çapta ise kombine kanalizasyon temizleme makinası ile yapılır...

Kanalizasyon Bakımı Yapım Evresi

Kanalizasyon Bakımı

Kanalizasyon bakımında en büyük ve önemli işlemlerden bir tanesi de "Koruyucu ve Önleyici Bakım" dır.

Koruyucu ve Önleyici Bakım   

Koruyucu ve Önleyici Bakım kanalizasyon sisteminin ve pis su tesisatlarının sistematik bir şekilde çalışması ve uzun ömürlü bir altyapı için olmazsa olmaz bir işlemdir. 

Koruyucu ve Önleyici Bakım Nasıl Gerçekleştirilir 

İnsanlar kanalizasyon borularına, logarlarına ve pis su tesisatlarına  "Koruyucu ve Önleyici Bakım" için firmamızla iletişime geçtiğinde, firmamız tarafından işlemin yapılacağı yerlere en kısa zamanda ulaşarak öncelikle sistemle ilgili belirli ön bilgiler alınır.

Bu bilgileri aldıktan sonra kanalizasyon sisteminiz ekiplerimiz tarafından kontrol edilir. Kontrol edilen kanalizasyonlar ve pis su tesisatların gerekli müdahale edilecek yerleri belirlenir. Akabinde cihazlarımız sisteminize gönderilir. Sonra siteminizdeki boruların ve logarların içerisi cihazlar yardımıyla temizlenir.

Temizlenen kanalizasyon sistemleri ve pis su tesisatları tekrardan kontrol edilir. Kanalizasyon sitemlerinizin içinde kalan ve kanalizasyon siteminize zarar verecek olan her türlü madde ikinci bir aşama ile tahliye edilir. Siteminiz sızdırmazlık ve koku yayma gibi argümanlar son kez işlemden geçirilir. Bununla beraber temizlik aşaması bitmiş olur. 

Ardından ikinci aşamaya geçilir. İkinci aşamada, sisteminizin temizliği için kireçleme yapılır. Arzu edildiği takdirde belli bir miktarı aşmayacak şekilde ozonlama yapılır.

Koruyucu ve Önleyici Bakım periyodik bir şekilde kanalizasyon siteminiz ve logar bacalarınız sistem dahilinde çalıştığı zaman yapılır. Bunun nedeni sistemin ömrünü uzatmakla beraber yapılacak olan işlemde suyun hidrolik akışının düzenli sağlanmasıdır.

Koruyucu ve Önleyici Bakım Yapılmadığı Takdirde

Bellirtiğimiz gibi "Koruyucu ve Önleyici Bakım" kanalizasyon sisteminin ve pis su tesisatlarının sistematik bir şekilde çalışması ve uzun ömürlü bir altyapı için olmazsa olmaz bir işlemdir. Bundan dolayı bu işlemi yaptırmadığınız halde öncelikle kanalizasyon sitemleriniz ve logar bacalarınız ömrü son derecede kısalır. Bununla birlikte anlık kanalizasyon tıkanıklıkları ve ani logar bacası taşmalarının başınıza gelmesi muhtemeldir.

Bu durum sizin ekonomik, çevresel ve zaman açısından sıkıntıya sokar. Bu yüzden Koruyucu ve Önleyici Bakımı periyodik bir şekilde yapılmalıdır. 

Koruyucu ve Önleyici Bakım Yapılmayan Yerler

Kanalizasyon Bakımı

Kanalizasyon Bakımı

 

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu