Hizmetlerimiz

Grup Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ankara

Grup tuvaletler, birden fazla tuvaletin seri şekilde yapılmış olanıdır. Grup tuvaletler toplumsal kullanımın yoğun olduğu yerlerde bulunur. Okullar, camiler, dinlenme tesisleri, hamamlar, yüzme havuzları, restoranlar, terminaller, kamu kurumları, çarşılar, hastaneler gibi halkın yoğun olarak bulunduğu ve kullandığı yerlerde bulunur.

Grup tuvaletler, çok sık kullanılan tuvaetlerdir tuvalet tıkanıklığı yaşandığı zaman tuvlaet tıkanıklığının en kısa zamanda ve süratli bir şekilde açılması gerekir. Tuvalet tıkanıklığı oluştuğu takdirde tuvaltlerde hijyen azalır ve doğal olarak kötü kokular çevreye yayılır.

Grup tuvaletlerin atık su tesisatları pis su çatalı ek parçaları ile birbrine bağlanırlar. Bir tuvalette tıkanıklık olduğu zaman diğer tuvaletler de tıkanıklıktan olumsuz etkilenir. Dolayısıyla onlarda kullanılaz hale gelebilirler. Grup tuvaletlerde oluşan tıkanıklık nedeniyle pis su kaçağı da tuvalet tıkanıklığı giderilene kadar oluşabilen bir olaydır.

Ankarada grup tuvalet tıkanıklığı yaşıyorsanız firmamızdan hizmet alabilir, grup tuvalet tıkanıklığınızı açtırabilirsiniz.

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu