Hizmetlerimiz

Ankara Kanalizasyon Yıkama

Kanalizasyon yıkama işlemi tıkalı olan hatların açılmasından sonra uygulanan bir işlemdir. Bu işte pimaşların ve kanalların içlerindeki yağ, çamur, deterjan, mutfak atıkları, yabancı maddeler, pis madde birikintileri ve katı cisimlerin hatlardaki tıkanmaları önlemek için periyodik olarak yapılması gereken bir uygulamadır.

30/130, basınçlı kanalizasyon yıkama ve temizleme makinası, 150mm boru çapı ve daha üstü olan boru çaplarında düz ve yatay pis su borularında bulunan maddelerin temizlenmesinde kullanılan etkili bir yöntemdir.

Ankara kanal boru temizliği

Ankara su jeti ile kanal yıkama

Kanal yıkama işlemi, kanalizasyon görüntüleme işleminden önce yapılır ise kanalizasyon ve atık su hatlarından alınacak görüntü kalitesi ve hasar raporu daha net ve açık bir şekilde yapılabilir. Bunun nedeni boruların içleri temizlendiğinden dolayı olası kırık, çatlak gibi hasarlar sağlıklı bir şekilde görüntülenemez.

Ankara Kanal  yıkama

Kanal yıkama işi 70 mm ve üzeri çaptaki pimaş boruların, yağ,sabun,çamur ,kum kuş pisliği,ıalak mendil,çay ve kahve posaları maddelerin Kanal borusu içindeki çeper daralması önlemek,Kanal borusundan evinize gelen pis kokunun giderilmesi için uygulanan yöntem olduğu gibi kanal ve çatı için boruların  tam kapasite çalışması için  oldukça önemlidir. 

Ayrıca kanalizasyon yıkama işleminin yapılmadığı atık su borularında ve kanalizasyon sistemlerinde, atık yapışmasının sonucu olarak sisteminizin ömrünün kısalması, sisteminizde sorunların çıkması ve sık sık tıkanmaya sebebiyet verir. Kanalizasyon yıkama işlemi özellikle insanların çok kez ziyaret ettiği; otel, yemekhane, lokanta, yurt vb. gibi yerlerde mutlaka yapılmalıdır.

Apartan, site,blok gibi yapıların içinde yatay olarak geçen pissu borularının temizliği ise mobil su jeti ile temizleme imkanına sahip olan firmamız .Kanalizasyon boularının  temizliğinin en zor olduğu badrum katlardada mobil su jetini kullanarak  kanal tıkanmasını önlemek için Ankara genelinde çalışma yapmakyadır.

Kanalizasyon Yıkama İşlemi Görüntüleri

Kanalizasyon Yıkama İşlemi Görüntüleri

Rem-Ar firması olarak haftalık aylık, yıllık kısacası periyodik bir şekilde kanalizasyon yıkama işlemi yapmaktayız. Detaylı bilgi ve fiyarlarımız için bizimle ilşetişime geçin.

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu