Hizmetlerimiz

Ankara Kanalizasyon Temizleme

 
Akyurt kanalizasyon temizleme hizmetleri akyurtAltındağ kanal boru temizliği AltındağAltındağ kanalizasyon temizleme hizmetleri, altındağAnkara kanalizasyon firmasıAnkara Kanalizasyon Bakımı Ankara Kanalizasyon YıkamaAnkara yağmur suyu kanalizasyonu temizlemeÇankaya kanalizasyon temizleme hizmetleri çankayaÇankaya kanal boru temizliği ÇankayaEtimesgut kanal boru temizliği EtimesgutEtimesgut kanalizasyon temizleme hizmetleri etimesgutGölbaşı kanal boru temizliği gölbaşıGölbaşı kanalizasyon temizleme hizmetleri gölbaşıKanalizasyonda YağlanmaKeçiören Kanal Boru Temizliği keçiörenKeçiören kanal temizleme hizmetleri keçiörenMamak kanal boru temizleme mamakMamak kanalizasyon temizleme hizmetleri mamakPursaklar kanal boru temizliği PursaklarPursaklar kanalizasyon temizleme hizmetleri pursaklarSincan kanalizasyon borusu temizliği sincanSincan kanalizasyon temizleme hizmetleri sincanYenimahalle kanal boru temizliği yenimahalleYenimahalle kanal temizleme hizmetleri yenimahalle

Son Yazılar

 
Ankara,da kanalizasyon çekvalfi satan firma .Çankaya kanalizasyona çekvalf montajı çankaya Banyo giderlerinden gelen pis kokuların tespiti ve çözümleri Ankara Kanalizasyon temizliği neden önemlidir. Amkara çekvalf montaj ustası Ankara Ankara çekvalf takma ustası Ankara 0536 859 85 05 Ankara çekvalf montajı Çekvalf nedir nasıl çalışır ? Etimesgut çekvalf montajı etimesgut Keçiören Çekvalf Montajı Keçiören Ankara kanalizasyon ( Lağım ) Kokusu tespiti Ankara Covid 19 izin belgeli ANKARA KANAL AÇMA Ankara musluk batarya satışı montajı Ankara klozet Çekvalfi Montajı ve Satışı Ankara kollektör montajı.satışı ve değişimi kanalizasyon borusu tıkanması nasıl olur ? Rothenberger Katalog

Kanalizasyonda Yağlanma

Ülkemizde yıllık 300.000 ton atık yağ ortaya çıkmaktadır. Yalnız bu kullanılan yağların yaklaşık olarak 7000-8000 tonu geri dönüşüm aracılığı ile toplanmaktadır ve ülkemize enerji ve maddi olarak ekonomiye katkı sağlamaktadır.

Atık yağlar, bitkisel ve hayvansal yağların kullanım (pişirme, kavurma, kızartma) sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu kullanım gerçekleştirildikten sonra belli bir zaman bekletilen yağlar kimyasal reaksiyonlar geçirerek, kendi içlerinde kanserojen madde oluşturmaktadır.

Atık yağ arıtımı çok maliyetli ve çok zor şartlarda sudan ayrışmaktadır. 1 lt atık yağ 1000 ton atık suyu kirletmektedir. Havaya, suya ve çevreye atılan bu yağlar aynı zamanda kanalizasyon ve kanalizasyona giden logar çukurları, logar bacalarına, belediye şehir kanalizasyon hatlarına ya da evde bulunan lavabo veya atık su borularına atılmaktadır. 

Kanalizasyona atılan yağlar; borular içerisindeki soğuk su ve diğer maddelerle birleşerek hal değiştirirler yani katılaşıp sertleşirler. Katılaşan yağlar, içerisinde bulundurduğu yağ asidi ve diğer birleşen faktörler sonucunda kullanılan kanalizasyon borularının iç yüzeylerinde yapışarak tutunurlar. Zamanla rüzgar, soğuk su ve diğer maddeler ile etkileşime geçmesi sonucunda tamamen borudan ayrılmaz hale gelirler. Bunun sonucunda boru ve ek parçalarının içerisini kaplayarak daraltırlar.

Neticede kullandığınız lavabo ve bulaşık makinasından atılan atık sular borularda taşma yaparak evinizin bir bölümünden ya da binanızından taşar.

Kanalizasyonda Yağlanma

Kanalizasyon Borusunda Yağlanma, Kanalizasyonlarda Yağlanma, Kanal Yağlanması

Taşan su evinize, apartmanınıza, kömürlük ve sığınaklarınızda bulunan eşyalarınıza zarar vermenin yanında boru içerisinde bulunan insan atıkları apartmanınızı ve evinizi son derece kirleterek içerisinden çıkılmaz bir hal aldırırlar. Bu takdirde eviniz ve ekonomiz ciddi zararlar görerek bir kabusa dönüşür.

Atık su borularının yağ plakları ile kaplanması sonucunda, atık su borularınız tam kapasite çalışamayacağı gibi evinize ve çevrenize kanalizasyon yağlanması dolayısıyla, koku ve antihijyenik bir ortamla karşılaşmanız kaçınılmazdır.

Kanalizasyonda Yağlanma

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu