Hizmetlerimiz

Gölbaşı Tuvalet Tıkanıklığı Açma Gölbaşı

Gölbaşı ilçemizde tıkanan tuvalet gider ve borularınızı kırıp dökmedenpimaş boruları sökmeden kırmadan yıkmadan  en son tekmoloji cihazlar ile açmaktayıız.Tuvaletinize zarar ziyan vermiyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı bazen kazara bazende tuvalete bir şey kaçırdığınızda yada düşürdüğünüzde malesef  tuvalet tıkanıklığını oluşturmuş olursunuz.Bu kullanıcının yaptığı hatalardan dolayı yaşanan tıkanıklıktır.

Tuvalet Tıkanıklığı  pissu tesisatının yapımı sırasında eğimin eksik yada fazla olması.Yada bir inşaat veya tadilat sonrası btemizlik işleminde fayans yapıştırcısı,alçı,derz gibi malzemelerin tuvalete dmkülmesi sonucunda  giderde donması  ve tıkanması sonucu olabilir.Tuvalet ıkanıklığı dikey 100 lük  borunun  tıkanması sonunda  sizin tuvaletinizden  taşabilir bu durum ise çok tatdız ve kötü bir süprizdir.

Tuvalet Tıkanıklığı Pimaş borula çap değişimi nedeni ile oluşur 100 olan  tuvalet  borusunu 70 mm olan bir gider borusuna bağladığınız zaman bu tuvalet hattı günün birinde tıkanma yapması garanti  hale gelmiş olmur.

Tuvalet tıkanıklığının Bir nedenide eski pik  borudan yapılan tesisatlardır .Pik boru tesisatlar zamala tortu birikimi ve katmanlaşma ile iç çapta daralmalar oluşturur ve sürekli tıkanıklık oluşur.

Tuvalet tıkanıklığı açma işi uzmanlık , pratiklik ve temiz, hijyenik çalışma  ile yapılmalıdır.Bu sorun bir teknik ekip işidir. ve teknik bilen ayrıca teknolojiyi iyi kullanan ustaların işidir.

Tuvalet tıkanıklığı açma makinası  tıkanan yuvalet borusunu açma için tasarlanmış ve üretilmiş bir cihazdır.Bu makina ile tıkalı tuvaleti açmak için pimaş boruları kesme,sökme ,dirsekleri çıkartmak  zorunda kalmazsınız.Tuvalet gider borusunun içindeki tıkalı noktayı bulmak ve açmak  zahmetli lakin masrafsız bir o kadarda zararsız bir işlemdir.

Tuvalet Tıkanıklığı ile karşıa kaldığınız zaman şaşırıp hayrete düşebilirsiniz çünkü tuvalaet  yaşam boyunca ihtiyacınız olan bir biyolajik  ihtiyaçtır.Ve ne olursa olsun tuvalete malesef herzaman ihtiyacınız vardır.Bu durumu yaşamı olumsuz etkiler.

Gölbaşı Tuvalet Tıkanıklığı Açma  Servis Aracamız

Gölbaşı Tuvalet Tıkanıklığı açma 

Gölbaşı ilçesinde Her yerde  Hizmet Vermekteyiz.

 
Gölbaşı Gölbaşı Gölbaşı
Ahiboz Mahallesi Akörençarşak Mah. Altunçanak Mahallesi
Bağiçi Mahallesi Bahçelievler Mah. Ballıkpınar Mahallesi
Bezirhane Mah. Boyalık Mahallesi Çayırlı Mahallesi
Çeltek Mahallesi Çimşit Mahallesi Dikilitaş Mahallesi
Emirler Mahallesi Eymir Mahallesi Gaziosmanpaşa Mah.
Gökçehüyük Mah. Gölbek Mahallesi Günalan Mahallesi
Hacıhasan Mah. Hacılar Mahallesi Hacımuratlı Mahallesi
Halaçlı Mahallesi İkizce Mahallesi İncek Mahallesi
Karaali Merkez Mahallesi Karaali Yazlık Mahallesi
Karacaören Mah. Karagedik Aydın Mah. Karagedik Ercan Mah.
Karaoğlan Mah. Karşıyaka Mah. Kırıklı Mahallesi
Kızılcaşar Mah. Koparan Mahallesi Mahmatlı Mahallesi
Mahmatlıbahçe M. Oğulbey Mahallesi Oyaca Akarsu Mah.
Oyaca Yeşilçam M. Örencik Mahallesi Seğmenler Mahallesi

Selametli Şehit

 Emrah Mahallesi

Soğulcak Mahallesi Subaşı Mahallesi
Şafak Mahallesi Taşpınar Mahallesi Tepeyurt Mahallesi
Topaklı Mahallesi Tulumtaş Mahallesi Velihimmetli Mahallesi
Yağlıpınar Mah. Yavrucuk Mahallesi Yaylabağ Mahallesi
Yurtbeyi Mahallesi

Gölbaşı  Eymir Toki,Gölbaşı Moğan Toki, Gölbaşı,  Gölbaşı Örencik Toki,

Kredi Kartı ile Kapıda Ödeme

Tagg; gölbaşı tuvalet tıkanıklığı açma,gölbaşı tuvalet açma,gölbaşı  wc  tıkanıklığı açma,gölbaşı tıkalı tuvalet açma,gölbaşı  Klozet tıkanıklığı açma,gölbaşı tıkanmış tuvalet açma,gölbaşıtuvalet tıkanıklığı açma ustası,gölbaşı alaturka tuvalet tıkanıklığı açma,gölbaşı wc tıkanması açma,

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu