Hizmetlerimiz

Bağlum Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bağlum  Semt sakinlerinin yaşadağı yada yaşayabileceği Lavabo tıkanıklığı sorununa açma hizmeti ile yerinde teknik destek veren firmamız.Tıkanan  Lavabo borusunu açma işi için görüntülü robotik teknoloji ile 50 mm, 70 mm,100 mm ,125 mm,150, mm boru çaplarında oluşan tıkanmalar için  farklı tıkanıklık açma yöntemleri uygulamaktadır.

Bağlum geneli Lavabo tıknaıklığı açma  servisimiz en kısa zamanda hizmet lokasyonuna ulaşım sağlar ve sizin  tıkmış lavabo giderinizi uzmanlıkla açar.Mutfak yada banyonuza zarar vermeden ortamı kirletmeden  sizin lavabo tıkanıklığını sorunuzu  bir çırpıda çözüme  kavuşturur .Çünkü uzmanlık alanımız lavabo tıkanıklığı açma işi.

Lavabo tıkanıklığı,mutfak gider pimaş borularına bulaşık,ve çeşitli gıda maddelerinin boşaltılması ile boru içlinde atıkların plaklaşması sonucunda su akış hızının düşmesinde ve ilerleyen zamanlarda mutfak gider borusunda  çok sert tıkanıklığa neden olur. Tıkanıklık hadisesi borunun  % 100 kapanması ile zirve noktaya ulaşır.

Lavabo tıkanıklığı oluşturan bir faktör ise bulaşık makinasından pimaş boruya atılan ve yağışan yağlardır. Pimaş boruya % 2 akıntı verden  montaj yapılması borudan suyun akmasına ve yağların  boru içinde  donmasına neden olması  lavabo borusunun tıkanması ile sonuçlanmasıdır.

Lavabo tkanıklığı meydana getiren başka bir faktör ise  mutfak lavabosu  kat borusu çapının 70 mm den küçük yada büyük olmasıdır. Dikey pimaş boru   70 mden büyük olursa  su akışı dikey borunun içini temizlemez .50 mm dikey boru ise  bu boru çapıda iki  kattan fazlasında  devamlı tıkanmaya sebep olur.  Bağlum   Lavabo Tıkanıklığı Açılması 

                Bağlum Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma için özel üretilen makinalar ve çelik yaylar  tıkanan lavabo borusunun içinde ilerler ve tıkanan noktaya ulaşır tıkanan nıoktayı titreşim ile  oynatarak. açar ve su tahliyesini sağlar. makine yayları geri çekerken  tecrübeli ustalar ise boru içini yayları gerginleştirerek temizlik yapar. böylece Lavabo tıkanıklığı  açma işi sonuçlanır.

Bağlum Semti için tüm yerleşim alanlarında sokak  kokak ,ev,ev ,apartman apartman yaz kış demeden lavabo tıkanıklığı açmaktayız.

Bağlum hisar,Bağlum kafkas,Bağlum karakaya,Bağlum kösrelik,Bağlum güzelyurt,Bağlum sarıbeyler, Bağlum kankuni, mahallelerininde oluşan, Lavabo tıkanıklıkğı sorununa teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Lavabo tıkanıklığı ilkel yöntemler ve klasik aletler yerine lavabo açma makinası kullanılarak açılmalıdır. Çünkü lavabogideri en iyi şekilde makina ile açılmaktadır.

Lavabo tıkannıklığı banyoda yaşanıyorsa bunu sebebi traş sonrası atıklar ve insan saçı ve tırnak parçalarıdır. tıkanma yapan an fazla saçların boru içinde topaklanması ve su akışına  set olmasıdır.ve su akışını kesmesidir. Fakat banyo lavabosu  çok ender tıkanmayapar.

                     Bağlum Lavabo Tıkanıklığı Açma

    Lavabo Tıkanıklığı Açma  İçin Bağlum,da  Hizmetinindeyiz.

Kredi kartı ile ödeme seçeneği

Bağlum Lavabo Açma servis aracı

Tagg; Bağlum lavabo tkanıklığı açma,Bağlum lavabo açma,Bağlum tıkalı lavabo açma,Bağlum mutfak lavabosu açma,Bağlum banyo lavabosu açma,Bağlum lavabo borusu tıkanması açma,Bağlum Mutfak gideri açma,Bağlum lavabo gideri açma,

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu