Hizmetlerimiz

Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma

 
Mamak kayaş Lavabo Tuvalet Kanal ,açma 0536 859 85 05 Akyurt Lavabo Tıkanıklığı Açma AkyurtAltındağ Lavabo Açma Ustası AltındağBağlum Lavabo Tıkanıklığı Açma Bağlum 0536 859 85 05 Bağlıca Lavabo Tıkanıklığı Açma BağlıcaBasınevleri Lavabo Tıkanıklığı Açma BasınevleriBatıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma batıkentÇankaya Lavabo Tıkanıklığı Açma ÇankayaÇankaya mutfak lavabosu tıkanıklığı açma çankayaÇubuk lavabo tıkanıklığı açma çubukDuş Teknesi Tıkanıklığı Açma AnkaraElmadağ Lavabo Tıkanıklığı Açma elmadağ 0536 859 85 05Eryaman Tıkalı Lavabo Gideri Açma EryamanEsertepe Lavabo tıkanıklığı açma esertepe 0536 859 85 05 Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma EtimesgutEtlik lavabo tıkanıklığı açma etlikGölbaşı Lavabo Tıkanıklık Açma Gölbaşı 0536 859 85 05 Karapürçek Lavabo Tıkanıklığı Açma Karapürçek 0536 859 85 05 Keçiören Lavabo Tıkanıklığı Açma keçiörenKüvet ve Jakuzi Tıkanıklığı AçmaLavabo Giderinin Tıkanmaması İçinMamak Lavabo Tıkanıklığı Açma Mamak 0536 859 85 05Mamak mutfak lavabosu tıkanıklığı açma Mamak 0536 859 85 05 Mazgal Tıkanıklığı Açma AnkaraPursaklar Lavabo Tıkanıklığı Açma Pursaklar 0536 859 85 05Pursaklar tıkanmış lavabo açma pursaklar 0536 859 85 05Sincan Lavabo Tıkanıklığı Açma SincanYağ Tutucu Nedir ? Yenimahalle Mutfak lavabosu tıkanıklığı açmaYenimahalle Tıkalı Lavabo Açma yenimahalleŞentepe Lavabo Tıkanıklığı Açma Şentepe 0536 859 85 05

Son Yazılar

 
Ankara,da kanalizasyon çekvalfi satan firma .Çankaya kanalizasyona çekvalf montajı çankaya Banyo giderlerinden gelen pis kokuların tespiti ve çözümleri Ankara Kanalizasyon temizliği neden önemlidir. Amkara çekvalf montaj ustası Ankara Ankara çekvalf takma ustası Ankara 0536 859 85 05 Ankara çekvalf montajı Çekvalf nedir nasıl çalışır ? Etimesgut çekvalf montajı etimesgut Keçiören Çekvalf Montajı Keçiören Ankara kanalizasyon ( Lağım ) Kokusu tespiti Ankara Covid 19 izin belgeli ANKARA KANAL AÇMA Ankara musluk batarya satışı montajı Ankara klozet Çekvalfi Montajı ve Satışı Ankara kollektör montajı.satışı ve değişimi kanalizasyon borusu tıkanması nasıl olur ? Rothenberger Katalog

Akyurt Lavabo Tıkanıklığı Açma Akyurt

Akyurt Ankara,nın sanayii,üretim,depolama,lojistik ve ticari olmakla birlikte tarım ve hayvancılık sektörleri ile ön plana çıkan Ankara,nın kuzeyinde bulunan ilçesidir.

Akyurt mesire ve piknik alanları temiz havası, büyük parkları bolunan nüfusu  sürekli artan ilçe olarak bilinir.

Akyurt ilçesinde,çeşitli nedenlerle oluşan Lavabo tıkanıklığı sorununu için Ankaran Kanal açma firması olarak  profesyönel ve teknik servis anlayışı ile Lavabo tıkanıklığı hizmeti  veriyoruz.

Akyurt İlçesinde, pissu tesisatına bağlanan lavabo ve makina atıksu borusu uzun olduğu için kullanılan atıklar boru içi cidarını daraltır ve lavabo tıkanmasını sağlar.

Lavabo tıkanıklığı oluşturan  diğer bir etken ise Mutfak lavabosuda sıcak su tesisatı olmamamsı ve sıcak suyun yeterli miktarda kullanılmamasıdır.Sıcak su kullanılmyan lavabo gider borularıda atık  yağ başta olmak üzere çöp ve pisliklerin  pimaş boruda sertleşmeye katmanlaşmaya  başlamasıdır.Katmanlaşan atık tabakaları lavabo borusunun işlem dışı kalmasına sebep olur.Sıcak su kullanılmayan  mutfaklarda50 mm lavabo borusu devamlı tıknma yapar.

Lavabo tıkanıklığı ciddi bir tesisat sorunudur,TIkana lavabo borusu alt kata su kaçırır.Mutfak lavabosu giderinden  ev yada işyerine tıkalı olan borudan su taşkını oluşturur.Bulaşık makinasında  kullandığınız su ise mutfak zeminine yayılır bu örnekler günlük hayatta karşımız çıkan  bizi uğraştıran zor işlerdir.

Lavabo tıkanıklığı sürekli yaşanan binalarda  70 mm yada100 mm çapındaki mutfak  gider borularındaki aşarı kitleleşmes sonucuda ,borular atıksu taşıma işlemi yapmaması sonucu boru değişimi işlemi .Kazma kırma ,boru değişimi ,karo ve mermer döşenmesi işi yapılmasına neden olmaktadır..

     Atık Yağların kitleleşmesi ve lavabo tıkanıklığı oluşması    

Mutfak Lavabosu kanal tıkanıklığı açma Akyurt

Lavabo tıkanıklığı pissu tesisı işinde  ve kanalizasyon işinde  kanalizasyon sistemini en fala etkilyen ve  tesisatın ömrünü kısaltan bir etkendir.

               LAVABO TIKANIKLIĞI NASIL AÇILIR ?

Lavabo Tıkanıklığı  çelik kıvrımlı yayları sağa ve sola çeviran pimaş boruların dirseklerinden dönen ve lavabo giderinde oluşan tıkanıklığı  güçlü bir şekilde parçalama kuvvetine sahip motorlu  elektrikli sistem makinalar yardımı ile açılmalıdır.

Lavabo tıkanıklığı  vibratörlü sistem ile açıldığı taktirde  makinanın yaylara verdiği tiitreşim lavabo boru ve dirseklerinde oluşan katmanları boru çapı kadar açar ve boru  içinitemizleyerek ilerler.Parçalan katmanlar ise akansuyun yardımı  ile logara kadar ulaşı.

Lavabo tıkanıklığı açıldıktan sonra sıcaksu 15 dakika sürekli akıtılmak suretiye yapılan işlem denenmelidir.Lavabo borusundaki katmanın erinesi ve atıkların kanalizasyona ulaşması için bu işlem mutlaka yapılmalıdır.

Lavabo açma işlemi sonrasında lavabodan akan su geniş huni şeklinde akmalıdır.

            Akyurt İlçesi Mutfak Tıkalı Lavabosu açma

Akyurt ilçemizdeTıkanmış olan mutfak lavabo giderini açmak ve sizlere bu konuda her zaman ,geçmişte olduğu gibi gelecektede  güvenilir ve garantili hizmet  sunmak amacı  ile çalışmaktayız.

Mutfak Lavabosu tıkanıklığı açma,zor meşakkatli ,pis bir iştir.Mutfak lavabo borusu tıkanıklığına acemice yapılacak bir müdahale.pimaş boru dirseklere,ve çatal parçalara zarar verir. Boruya çubuk demir sokma yada asit dökmek  işi daha fazla sıkıntıya sokar.

Akyurt Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma Akyurt

Mutfak Lavabosu tıkanıklığını açmak İşi bilan usta  ve teknolojik cihazlar ile yapıldığı vakit sizler için tekrar sorun çıkartmamalı, Uzun vadeli kullanılmalıdır.İşte bunun için  alanında uzman bir firma ile çalışmalısınız.

         

     Akyurt ilçemiz genelide bütün mahallelerde Lavabo Açma hizmet sunuyoruz   

  Akyurt Lavabo Tıkanıklığı Açma Teknik servis Aracımız.                                 

         Akyurt Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Akyurt bölgesinde tüm mahalle ve semtlere,Akyurt organize sanayii  ve depolama alanlarına varan geniş çaplı lavabo tıkanıklığı açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.    Akyurt ,ta Lavabo tıkanıklığı açma için zaman 7/24  hizmet  Sunuyoruz.

                 Akyurt Tıkanmış Lavabo Borusu Açma

Akyurt Yemekhane Lavabosu ve Mazgal Gideri Açma

Fabrika ve üretim tesislerinin çok olduğu Akyurt  İlçesinde Bulunan yemekhane  ve mutfaklarda meydana gelen tıkanıklık ve gider sorunu yaşanan mazgal ve ızgaralar için tıkanıklık açma hizmeti sağlıyoruz.

Akyurt İlçesinde  iş ve yaşamın sürdüğü bütğn mahallerde periyodik servis ve teknik destek hizmeti sunmaktayız.Lavabo tıkanıklığı açma için kameralı ve  robotik teknolojiyi kullanmaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Akyurt

Akyurt

Akyurt

Atatürk Mahallesi Balıkhisar Mahallesi Beyazıt Mahallesi
Büğdüz Mahallesi Cücük Mahallesi Çam Mahallesi
Çardakbağı Mah. Çınar Mahallesi Elecik Mahallesi
Galaba Mahallesi Güzelhisar Mah. Haydar Mahallesi
Karacakaya Mah. Karacalar Mah. Karayatak Mah.
Kızık Mahallesi Kozayağı Mah. Samut Mahallesi
Saracalar Mah. Şeyhler Mahallesi Teberik Mahallesi
Timurhan Mah. Uzunlar Mahallesi Yeşiltepe Mahallesi
Yıldırım Mah.

Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

Tagg; Akyurt  Lavabo tıkanıklığı açma,Akyurt Lavabo açma,Akyurt mutfak lavabosu açma,Akyurt mutfak gideri açma, Akyurt Lavabo kanalı açma,Akyurt Lavabo borusu açma,Akyurt yemekhane  lavabosu tıkanıklığı açma.Akyurt Lavabo açma ustası,Akyurt Makine ile lavabo açma,

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu