Şirket Profili

Servis Araçlarımız

 

Ankara'nın her ilçesine ve her mahallesine kesintisiz ve sürekli kanalizasyon açma hizmeti vermek için servis araçlarımıza gereken hassasiyeti göstermekteyiz.

Bu yüzden tam donanımlı servis araçları bulundurmaktayız. Hızlı ve son model servis araçlarımızla Ankara'nın bir çok bölgesine her gün tüm saatlerde hizmet vermekteyiz.

Araçlarımız kanalizasyon açma işlemi için tüm ekipmanlarla donatılmış ve araçlarımızda herhangi bir arıza durumunda her türlü müdahaleyi edebilmek için gerekli cihaz bulunmaktadır.

Ayrıca kanalizasyon görüntüleme için gerekli olan kamera, tuvalet tıkanıklıkları açmak için güçlü pompalar, boru tıkanıklıkları için spiral teller ve bu spiralle çalışmak için gerekli Rothenberger R600, bunun gibi bir çok arızanın tespiti ve giderilmesinde gerekli tüm ekipmanlar ile son teknoloji cihazlar araçlarımızın envanterinde bulunmaktadır.

İşte Servis Araçlarımız! 

ANKARA  kanalizasyon açma firması olarak  servisi araçarımıla yapılan hizmetler

Lavabo  tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma,süzgeç tıkanıklığı açma,kanalizasyon açma ,logar temizliği, logar açma,kanal arıza giderme , kanal tamiri,küvet ve duş tıkanıklığı açma,kanalizasyon görüntüleme.

ANKARA da servisi verilken ilçeler,ALTINDAĞ, KEÇİÖREN, MAMAK,ÇANKAYA,PURSAKLAR, SARAY,ÇUBUK,AKYURT,ELMADAĞ,YENİMAHALLE,SERHAT,OSTİM,İVEDİK,BATIKENT,SİNCAN,     ETİMESGUT, ERYAMAN,GÖLBAŞI,İNCEK,ÇAYYOLU,YAŞAMKENT,KAZAN İLÇE  ÇEVRE VE MAHALLELERİNDE. HİZMET SAĞLAMAKTADIYIZ.

REMAR  YEREL BİR ANKARA FİRMASIDIR.,ANKARADA HALKINA HİZMETVERMEKTEDİR.

 

   
 

 


 

 

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 532 664 38 46

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu