Hizmetlerimiz

Kanalizasyon tıkanıklığını önlemek

Tarih: 24/05/2017

Kanalizasyon tıkanıklığı önlenirmi? Kanalizasyon sürekli tıkanıyorsa ne yapabiliriz? Kanalizasyon tıkanıklığı, önlenebilir. Yaşanabilir bir çevre, temiz bir yaşantı için kanalizasyonun kontrol edilöesi vealt yapı maliyetlerinim azalrılması tabiiki

Kanalizasyon tıkanıklığını önlemek

Kanalizasyon tıkanıklığı  önelemek için .iç tesisatlarda  yağ tutucu kullanılmalıdr. Kanalizasyon logarında  dinlednirme  bölmesi olması gerekir. Çökertme kuyusu  ve kuyuda biriken atıkları Parçalayıcı bıçaklı bir pompa ile kanalizasyona aktarılmalıdır. Kanal ve atıksu tesisatının usulüne uygun inşaası yapılmalıdır. Kanal tıkanıklığı bu yöntemleri  yaptığınızda  inanın  önlenecektir.  Yağlar ve atıklar kanalizasyon gitmediği için böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Bilinmelidirki alınan her tedbir sorunları  bertaraf etmek için yeterli olacaktır.

Kanalizasyon yapılırken , usulüne uygun malzeme ve kaliteli ve özverili işçlilk.Eğimin uygun şekilde olması .Kanal bacalarının dinlendirmeli belirli aralıklarla yapılması .kanalizasyon tıkanıklığını önlemek için yapılması gereken işlerdir.  Tuıvvaletlere ve lavabolara bol su  dökülmesi. Tuvalet,lavabo ve süzgeçlere eline geçeni atmamak.Kanalizasyonların temizliğini ve bakımı aksetmamak.Kanalizasyon tıkanıklığını engeller.Kanalizasyon tıkanıklığı  gelişöiş altyapısı düzgen olan ve  alt yapı temizliğne  önem gösteren bina ve yapılarda rastlanmaz.

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 532 664 38 46

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu