Hizmetlerimiz

Ankara Banyo Tıkanıklığı Açma

Ankara banyo banyo tıaknıklığı açma Ankara,nın her ilçesinde tıkanan banyo giderlerinizi özel makina ile açıyoruz. Banyo tıkanıklığını açmak için seramik ve döeşemelere hasar vermiyoruz. Lavabo , küvet ,duşakabin,gömme tuvalet,ve yersifonu tıkanmalarınıkırmadan çözüyoruz.

Banyo giderinin tıkanması kişisel ve aile hijeni vetemizliğini doğrudan etkiler.Banya giderleri bazen kıl,tüy,saç ,tırnak,gibi organik atıkların kilitlenmesi  ve kitle oluşturmasından banyo içinden geçen ortak gider borunun tıkanmasını oluşturur,Banyo  giderlerinin birleşim noktaları olan 50 lik çatal ve 90 derece dirsekler  bonya tıkanıklığının en çok yaşandığı boru k parçalarıdır.

Banyo tıkanıklığının diger bir sebebi isebanyodaki klozete atılan ıslak mendil,wc kağıdı,kağıt havluve çeşitli kişisel temizlik ve hijyen malzemelerinin  banyonun tabanından  geçen70 likve 100 lük yatay borudaoluşturduğu tıkanıklıktır.

Banyo tıkanıklığının en önemli nedenlerinden biride şampuan ,sabun, deterjan ,atıklarının  banyo gider boruuna yapışarak tortu  oluşturmasıdır.Oluşan bu tortu zamanla sertleşerek katmanlaşır. sonuçta banyoda  fiderlerde tıkanma yapar.

Banyo tıkanıklığının oluşmasında  pissu borularının yeterli eğimle döşenmemesi ve çok sayıda dirsek kullanılması,gideer borusunun çapının küçük olması banyoda az miktarda su kullanılması hepsi başlıca etken d

TIKALI BANYO GİDERİ NASIL AÇILIR ?

Ankara,da tıakanan banyo gideriniz için geçmişten bu güne gelen tecrübe,bilgi,ve teknik alet ve ekipman titiz usta kadromuz eşliğinde hasar vermeden açıyoruz..

Çelik helezonik ve kilitli yaylar ve yayları yönlendiren ve ilerleten makineler yer sifonu ve  makine ve lavabo giderine  taklılarak  boru içinde ileri yönde manevra yaparak tıkalı bölgeye ulaşır, Banyo borusunda oluşan tıkanıklık itme ve parçalam yöntemi ile açılır. böylece banyo zemin ve duvarındaki seramik, porselen ve granit  döşemelere hasar verilmez,

Ankara Tıkalı Duş Gideri Açma

Banyoda en önemli yer olan duş gideri yada duşakabin tıkanıklığı ise oldukça ciddi bir durumdur. Duş esnasında taranırken kopan uzun saçlar,deri tırnek parçaları,sabun  parçaları,deterjan ,şampuan  kalıntılarının  duş borusuna yapışması sonucu Duş gideri tıkanıklığına yol açar.Duş tıkanıklığını açmak ise ustalık becerisi ,teknik makine,iş bilgisi ile birlikte açılmalıdır.

Duş Gideri Tıkanıklığı Açma İçin Doğru Tirma

Ankara duşakabin tıkanıklığı açma

Ankara,da tıkalı banyo gideri açma

Ankara genelinde tıkalı banyo giderlni açıyoruz. ve banyo giderilerinizi  aktif halde sizlere kullanmak üzere teslim  ediyoruz.

Keçiören,Yenimahale,Çankaya,Sincan,Etimesgut,Gölbaşı,Akyurt,Pursaklar,

Altındağ,Mamak,Çubuk,Kahramankazan, başta olmak üzere Ankaranın her ilçesinde  BANYO TIKANIKLIĞI İÇİN  BİZİ ARAYIN EN KISA ZAMANDA GELELİM! BANYO TIKANIKLIĞINA  SAON VERELİM !

 

 

 

 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu