Hizmetlerimiz

Atık Su Gideri Açma

Atık su gideri denildiğinde, binada ve  dairedeki PVC boru hatları diye tabir ettiğimiz  pis su giderleri kastedilmektedir.

Atık Su Gideri AçmaBu hatlarda oluşan tıkanıklardan oluşan  sebeplerden dolayı, daire içerisinde veya  dışarısında su sızıntıları oluşmakta ve bu sular  hem sizi hem de çevrenizdeki komşularınızı  rahatsız etmektedir.

Bununla birlikte dairenizde ve alt  komşunuzun dairesinde de büyük maddi zararlar oluşmakta ve sizlere ciddi anlamda zaman kaybı yaşatmaktadır.

Bu tür sıkıntıların tek çaresi atık su (pis su) giderinin robot makine ile açılarak boru içerisinde suyun rahat akışını sağlayarak çözüm sağlamaktır. Bunun için firmamıza ulaşmanız ve yetkili uzmanımızdan randevu alarak hizmetlerimizden faydalanmanız yeterlidir.

Atık su tesisat giderlerin de zamana bağlı yağlanma, tuğla parçası, inşaat atığı, fayans parçası, ıslak mendil, temizlik bezi ve benzeri nedenlerden oluşan tıkanıklıklara kesin çözüm sağlıyoruz.

Siz yorulmayın!! Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın 7/24 uzman hizmet alarak su sızıntısı ve su baskını olmadan bizi arayın robot makine ile hiçbir yeri kirletmeden, kırmadan, dökmeden tıkalı atık su giderlerinizi açalım.

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 532 664 38 46

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu