Hizmetlerimiz

Özel Mülk Hizmetleri

Özel mülkiyetler şahıs kendine ait olan, müstakil yapılardır. Bu yapıların kanalizsayon sistemi, pis su tesisat; apartman sistemlerine göre daha farklı yapıdadır. Bu yüzden özel mülklerde yapılacak lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı ve logar temizleme gibi işlemlerde, diğer yapılardaki işlemlerden çok daha titiz ve dikkatli bir şekilde çalışma yapılmalıdır. Bunun nedeni ise üst mimari yapı ve dekorasyonun en az şekilde zarar görmesi mülk sahibini doğrudan etkileyecektir.

Bundan dolayı özel mülklerin bahçesinde bulunan gizli logar kapaklarının açığa çıkartılması işleminde dahi çevredeki peyzaj düzenlemesine zarar vermeden, bahçede bulunan çim örüsünü bozmayacak, çiçeklere ve ağaçlara olumsuz yönde etkilemeyecek, çevreyi kirletmeyecek ve çıkan atıkların oluşturduğu kirli suları etrafa saçmayarak temiz düzenli ve dikkatli bir biçimde yapılması gerekir.

Bizler Rem-Ar ailesi olarak özel mülk hizmetlerinde bahsettiğimiz bu argümanları son derece hassasiyet göstererek işlemleri gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu yüzden sizler özel mülklerinizi korumak adına sözleşme imzalayacak şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Rem-ar sizlere özel mülk hizmeti olarak belli bir sözleşme altında özel mülk hizmeti vermektedir.

Bu hizmeti verirken kalifiye elamanlar, hızlı servis araçları, dijital cihazlar, avrupada uygulanan son derece teknolojik yöntemler ile ekonomik, ergonomik, çevreci bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu