Hizmetlerimiz

Pursaklar Kanal Açma Pursaklar

Pursaklar Kanal Açma

Pursaklar Ankara,mızın Kuzeyinde,merkezi konumu ,gelişen ve büyüyen nüfusunun yanında yeni yapılan çok sayıda site ,apartman ve sosyal tesisleri ile ticari canlılıyla birlikte temiz ve sakin bir ilçemizdir.Pursaklar Tebessüm şehri diyede anılır ve bilinir.

Pursaklar Kanal açma friması olarak. Pursaklar,da yaşanan muhtemel kanal tıkanmalarını gidermek.Pusaklarda,atıksu  kullanımını aksatmama,Yapılara ,çevre ve insan sağlına katkıda bulunmak için ,tıkalı olan kanal açma çalışmalarımız gece ve gündüz devam ediyor.

Pursaklar,da apartman ,site ,villa ,işyeri,konut,gibi yerleşim yerlerinde aniden oluşan  kanal tıkanıklığna  teknik personelimiz müdahale  ederek kanal açma çalışması yapmaktadır.

Tuvalet,mutfak ,banyo,ebeveyn banyosu ve bina yıkama süzgecinde su taşması atıksu kanal borularında  bir tıkanıklığın oluşmasının habercisidir.

PURSAKLAR genelide kanal tıkanıklıkları genel olarak  bina ,daire,site içinde atıksu pimaşlarında yaşanmakta olup Kanal açma işlerini ise özel firma biz sağlıyoruz.

Pursaklarda kanal tıkanıklığı mutfak pissu borularında yağ kaplaması,tuvalet ve banyo borularında kireçleme yada tortulaşma,veya kişisel tek kullanımlık hijyen malzemelerin  boru ve dirseklerde sıkışması sonucu tatsız süprizler karşınıza çıkabilir.Pamuklu ve lifli yapıdaki paspas,bez,havlu,gibi eşyalar ise dikkatsizlik ve telaşla temizlik kovasını tuvalet ve bamyo giderine boca etmeniz sizleri KANAL TIKANIKLIĞI YAŞAMANIZA NEDEN OLUR ?

Mutfakta çay Posası ve   kahve telveleri ile yemek atıklarının lavaboya  aktarılması sıcak suyun kısıtlı ve sınırlı kullanılması, Bulaşıkların ise soğuk su ile yıkanması kanal borusu ve dirseklerde  tabaklaşmaktadır ,Bu sayede mutfak kanalları tıkanır ve mutfak gider borundan malesef mutfak giderinden su basması tehlikesi  kaçınılmazdır.

Pursaklar kanal Açma Çalışması Sonrası

PURSAKLAR,DA KANAL AÇMA

Pursaklar;da kanal açma çalışması yapan personellerimiz .Kanal tıkanıklığına en kısa süre içinde ,gerekli kanal açma ekipmanları nın yanında ,lazım olanmekanik aletleri hazır bulundurmaktadır.ÇÜNKÜ KANAL TIKANIKLIĞI DAİRE  İÇİDEN AÇILDIĞI GİBİ  BİNA İÇİVE BİNA DIŞINDANDA AÇILMASI GEREKEBİLİR.Kanal açma çalışmasında bina ve daire içindeki dekorasyona zara vermiyor,gelişi güzel biçimde kırım döküm yapmıyoruz.Kanal açma işine dün olduğu bu günde uzmanlık ,beceri,empati ile sorunu gidermekteyiz.

Pursaklar kanal açma firmamız Pursaklaın tüm bölgelerine servis hizmeti sunmanın yanında kanal tıkanıklığını önlemek için düzenli kanalizasyon bakımıda yapmaktadır.Düzenli yapılan kanalizasyon bakımları ise üçer ve altışar aylık zaman dilimlerinde uygulanır.Pursaklar,da kanal açma hizmetini Pursaklar,da her mahallede sunmaknın gururnu yaşıyoruz.

Pursaklar Kanal Açma Aracımız

7/24 Telefon Destegi

 Pursaklar Kanal Açma Pursaklar,ın her bölgesinde   hizmetinizde

Pursaklar,ın her bölgesinde  kanal açma hizmeti veriyoruz.Daire içinde yada binanızın bodrum katından geçen boruda yaşanan tıkanıklığı cihazlarımızla açarken ,sizlere ekstra bir masraf çıkarmıyoruz.hiç bir şekilde borularda,zeminde yada duvarlarda tahribat yapmıyoruz. binanıza zarar vermiyoruz.TEMİZ ÇALIŞMA İLKESİ İLE BULUNDUPUMUZ ORTAMA HASAR VERMİYORUZ.

Pursaklar İlçemizde atıksu kirliliği ve atıksuların çevraya ve konutlara ,binaların mekanigine ve çevravrasine zarar vermesini önlemeye çalışmaktayız. bİldiğiniz gibi kanal sulaıtıkalı boruların ek yerlerinden sızar ve yapıların mekanik yapısına,içine ve dışına ciddi derecede zarar verir.

Pursaklar kanalizasyon açma Tüm mahallelerde hizmet

Pursaklar Pursaklar Pursaklar
Abadan Mahallesi Altınova Mahallesi Ayyıldız Mahallesi
Fatih Mahallesi Karaköy Mahallesi Karşıyaka Mahallesi
Kösrelikkızığı Mah. Merkez Mahallesi Mimar Sinan Mah.
Peçenek Mahallesi Saray Cumhuriyet Mah. Saray Fatih Mahallesi
Saray Gümüşoluk Mah. Saray Osmangazi Mah. Sirkeli Yeşilova Mah.
Sirkeli Yeşilyurt Mah. Tevfik İleri Mah. Yeni Karaköy Mah.

Yıldırım Beyazıt Mah.

 

Yunus Emre Mah

 

Yuva Mahallesi

 

 
 

 
 
7/24 Destek Hattı

+90 536 859 85 05

Çözüm önerilerimiz için bizi arayın

Müşteri İletişim Formu